Facebook Twitter E-mail
28. února 2013

Castingy: Boj žen v AHS a trošku Sexu v Carrie!

American Horror Story

Vypadá to, že Jessica Lange bude mít ve třetí sérii American Horror Story pořádnou nepřítelkyni!

Oskarová herečka Kathy Bates je jen krůček od uzavření smlouvy, která ji zaručí jednu z hlavních rolí v nadcházející řa­dě.

Její postava bývala nejlepší přítelkyní hlavní hrdinky, ze které se ovšem vyklubala úhlavní soupeřka.

Bates se objevila krom filmů v několika seriálech. Kromě občasného účinkování v Six Feet Under (Odpočívej v pokoji) hrála předešlé dva roky hlavní roli v dramatu Harry's Law.

The Carrie Diaries

Dvojice hereček z původního seriálu Sex and the City (Sex ve městě) míří do novinky The Carrie Diaries.

Nadia Dajani v SatC hrála „holku od preclíků“, která randila s Aidenem poté, co se rozešel s Carrie. Nyní herečka ztvární Deb, výstřední ženu, která začne randit s ovdovělým otcem Carrie, Tomem, ovšem bez Carrinina vědomí.

Druhou herečkou je Noelle Beck. Ta v prvním Sexu hrála Barbaru, první manželku pana Božského. Zde se objeví jako Ginny, Sebastianova matka. Je to žena, která stále odchází ze života svého syna a pak se zase vrací. Navíc je pěkně výřečná, nebojí se se synáčkem sdílet veškeré detaily svého sexuálního života.

Boardwalk Empire (Impérium: Mafie v Atlantic City)

Nadcházející čtvrtou sérii obohatí jedna hlavní a jedna vedlejší postava.

Herec Ron Livingston získal tu hlavní. Ztvární Roye Phillipse, zámožného mimoměstského podnikatele, kterému padne do oka Gillian Darmody (Gretchen Mol).

Herec se touto rolí vrací zpět k HBO, kde v minulých letech hrál například v Sex and the City (Sex ve městě), Band of Brothers (Bratrstvo neohrožených) nebo v Game Change.

Vedlejší role padla na Briana Geraghtyho (The Hurt Locker). Jeho postavou je Loren Knox, agent s vedlejšími motivy, kterého vedení přeřadí do Atlantic City.

Herec se dříve objevil v True Blood (Pravá krev).

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY