Facebook Twitter E-mail
7. března 2013

Piloty v sezóně 2013/2014 (FOX)

Opět je tu ta část roku, kdy vám jasně, stručně, výstižně a přehledně nabízíme letošní pilotovou nadílku. Náš seriál dnes pokračuje se stanicí FOX.

Komedie

2 Wrongs (single-camera)

Pár Nick & Jenny se musí vyrovnávat se silnou nelibostí Nickovi rodiny vůči Jenny. Možná to bude tím, že Jenny Nickovi před sedmi lety utekla od oltáře…


Enlisted (single-camera)

Seriál na motivy života Kevina Biegela (tvůrce a scenárista). Příběh se soustředí na tři bratry, kteří spolu pracují na vojensé základně na Floridě.


Friends and Family (single-camera)

Seriál inspirovaný britsou komedií Gavin & Stacey. V originále byl Gavin z Anglie a Stacey z Walesu. Jejich vztah na dálku začal po telefonu a do prvního setkání vše klapalo ideálně. Ale dokáží se vypořádat s rodinami a přáteli toho druhého?

V remaku půjde především o ty klíčové momenty, kdy se potkávají s naprosto odlišnou rodinou toho druhého.


The Gabriels (single-camera)

Neurotická rodina, která pohrdá vším, co může, se snaží seč může, aby přežila na maloměstě, kde jsou všichni, vzhledem k tomu, že každý zná každého, svázáni neobvyklou zdvořilostí.


I Suck at Girls (single-camera)

Příběh o době, kdy nebylo možné kohokoliv vygooglit. Sledujeme chlapce, který se stává mužem a muže, který se stává otcem.

Poznámka: Jedná se o námět knihy od Justina Halperna, autora S*** My Dad Says.


To My Future Assistant (single-camera)

Seriál podle blogu a nadcházející knihy od Lydie Whitlock. V čele stojí brblající, utlačovaní asistenti a brblající, utlačované asistentky v jedné právnické firmě v New Yorku.


Lifestyle Lemonaid (single-camera)

Komedie inspirovaná blogem Nikki Joel, kde píše o svém sňatku s hledačem talentů a agentem z WME.


Nepojmenovaný projekt Dana Goora a Mika Schura (single-camera)

Sledujeme skupinu různorodých detektivů na okrsku na samém okraji New Yorku.


Dads (multi-camera)

Dvěma úspěšným třicetiletým vývojářům her se obrátí život vzhůru nohama, když se jejich otcové rozhodnou nastěhovat k nim.

Poznámka: Už bylo objednáno šest epizod. Více jsme psali zde.

Drama

Boomerang (akční)

Sledujeme každodenní útrapy jedné rodiny, která se pečlivě stará o rodinný byznys. A tím byznysem není nic jiného, než vraždy na objednávku pro americkou vládu.


Delirium (sci-fi romantika)

Seriál vzniká podle knižní trilogie o světě, kde je láska nelegální a je možné ji navždy odstranit speciální procedurou. Pětadevadesát dní před tímto zákrokem se však hlavní hrdinka, Lena Holoway, až po uši zamiluje.


Gang Related (krimi)

Příběh se soustředí na člena gangu, který je vyslán v utajení na policejní okrsek v San Franciscu. Tam mladík získá místo a stoupá po žebříčku, ale musí se vypořádávat také s povinnostmi, které musí plnit pro svou kriminální rodinu. Má docela konflikt, protože začíná mít rád i svou druhou rodinu – sanfranciscskou jednotku bojující proti místním gangům.


The List (akční krimi)

Když členové programu ochrany svědků začnou umírat, maršál Dan Shaker se postaví do čela lovu na ty, kteří ukradli tajné složky s identitami lidí v programu.


Rake (právnický)

Keegan Joye, brilantní, ale sebedestruktivní kriminální obhájce. Jde o adaptaci stejnojmenného australského seriálu od Petera Duncana, který stojí i za tímto projektem.


Sleepy Hollow (nadpřirozený triller)

Příběh je založen na legendě o bezhlavém jezdci, která se váže k městečku Sleepy Hollow. Hlavní postavou bude Ichabod Crane, který bude novým parťákem místní šerifky. Spolu budou řešit záhady města, způsobené neustálou bitvou dobra se zlem.


Wild Blue (vojenské drama)

Pravdivý pohled na životy amerických vojáků. Hlavními postavami jsou muži a ženy, kteří pracují na palubě bojové lodi s pět set stop dlouhou přistávací dráhou, nukleárním reaktorem a šesti tisíci kolegy na palubě.


Nepojmenovaný projekt J.H. Wyman (dříve Robocop) (sci-fi krimi)

Jde o akcí nabitou policejní show, která se odehrává v nedaleké budoucnosti. V té době jsou všichni policisté z losangeleského okrsku spárováni s vysoce vyvinutými androidy, kteří vypadají jako lidé.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Idrial
před 275 týdny
já jsem určitě zvědavá na sleepy hollow, no a u ostatního uvidíme, jakou...
La.Volpe
před 275 týdny
Boomerang...a Wild Blue může být taky docela zajímavé.
ševča
před 272 týdny
2 wrongs a to my future assistant určitě. boomerang možná, pokud to udělají...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY