Facebook Twitter E-mail
4. března 2013

Once Upon a Time: Spoilery z PaleyFestu 2013

Výkonní producenti pohádkového Once Upon a Time, Eddy Kitsis a Adam Horowitz, stejně jako několik herců se včera rozpovídalo během PaleyFestu 2013 o svých postavách a příběhu, který na fanoušky čeká v následujících měsících. Řeč přišla na temnou stránku Sněhurky, návštěvu Storybrooke v roce 1983, finále sezóny a další věci.

Panel začala Ginnifer Goodwin, která se svěřila se spoilerem o tom, jak se z nevinné Sněhurky stává někdo mnohem temnější. Fanouškům se tak představila již ve včerejším díle, ale hlavní důraz na to bude kladen za týden.

„To, čím prochází, otřese její identitou, tím, co ji definuje,“ řekla herečka. „Pokud to není ta Sněhurka, o které se může dočíst v pohádkách, tak pak netuší, kdo vlastně je. To pro ni ovírá zcela novou dějovou linku. Může se seznámit s mnohem efektivnějšími způsoby, jak ochránit sebe a svou rodinu.“

Snow se bude ze všech sil snažit chránit své milované a její boj s Reginou opravdu nabere na intenzitě. „Opravdu uvidíme zcela novou stránku Mary Margarety. Myslím, že jsme si to zasloužili,“ řekla Lana Parrilla.

Otázka zní, jak temná Snow vlastně může být, když tato postava vlastně pořád náleží rodinnému Disney. Kitsis ujistil, že epizoda příští týden dokáže, že „nás opravdu nechají udělat, co se nám zlíbí“.

A jak se na tohle všechno bude dívat Charming? „Hodně ho to trápí, když vidí, že někdo, koho velmi miluje, takto trpí,“ řekl Josh Dallas. „Nicméně David ví lépe než kdo jiný, jak lidé můžou šlápnout vedle. Bude při své ženě stát, ať už se stane cokoliv.“

Další témata

Cestujeme skrz zemi

Tuto sezónu seriál navštíví novou říši. Během toho se fanoušci samozřejmě seznámí s důležitým obyvatelem této oblasti. Postava se však na obrazovce neobjeví dříve než ve třetí sérii. David se dále bude snažit dostat zpět domů. „I když David miluje elektřinu, moc mu schází jeho meč, zámek a kůň,“ řekl producent. „Chce si znovu postavit svou zem a spousta lidí je ochotná mu v tom pomoct.“

Vítejte ve Storybrooke

„Uvidíme první týden kletby,“ říká Kitsis o sedmnácté epizodě. „Uvidíme Huntsmana. Osvětlíme si, jaký byl ten první týden v roce 1983 a jak Zlá královna vnímala své vítězství.“ Ve stejném díle se fanoušci také dozví část důvodu, proč Regina adoptovala Henryho. Nabídla se otázka, proč ukazovat takový významný flashback tak brzy v seriálu… „Až tu epizodu uvidíte, odpověď vám bude hned jasná,“ odpověděl Horowitz.

Konec se blíží

Finále letošní sezóny bude rozděleno na dvě části a ponese název „Second Star to the Right“ a „And Straight On 'Til Morning“.

Otec, syn, vnuk

Vztah Rumpela a Baea se možná teď nachází na ne příliš veselém místě, ovšem tvůrci chystají malou změnu ve hře. Ta nastane v epizodě 22. Co se týče varování Henryho, otázka zní: Poučil se Rumpel ze svých minulých chyb? Jaké šance má jeho vnuk?

Žádné šílenosti

V panelu se mluvilo také o nedávných zprávách, že se seriál chystá přeobsadit roli Kloboučníka a zasadit ho do svého vlastního spin-offu. K tomuto tématu Kitsis dodává, že „nemají v plánu nikoho přeobsadit.“ Nicméně Sebastian Stan je velmi zaneprázdněný, takže producenti netuší, kdy se v seriálu zase objeví.

Tým Zlo

„Zlá královna Regina chystá velký návrat, ale s malým twistem,“ láká Parrilla. Co se týče kapitána Hooka, uvidíme ho skočit do zbytku sezóny velmi zábavným způsobem. Chystá se trojúhelník s Emmou a Nealem? „Je to dost možné,“ to je vše, co k tomu Horowitz řekl.

Lacey Racy

Příští epizoda s Bell odhalí prokletou část její osobnosti. „Lacey je velmi zajímavá,“ láká Emilie De Ravin. „Je pravým opakem Belle. Věci se pro pana Golda začnou opravdu zamotávat.“ Získá Belle někdy zpátky své vzpomínky na svou pravou identitu? „Doufejte a věřte. Uvidíme, jak se to vyvine,“ říká Kitsis.

Ještě více spoilerů

Co dalšího nás čeká do konce série? Odhalí se, kam August utekl a co tam dělal (jen letos nečekejte odpověď na to, jak věděl, že Neal je vlastně Bae). Dozvíme se více informací o minulosti Hooka a Baelfira. Na Reginu možná čeká nějaká ta romantická známost. „Vše, co jí motivuje, je láska,“ vysvětluje Kitsis. „Má v sobě pro lásku obrovský prostor. Jen má zvláštní způsoby, jak si jí získává.“


Které spoilery z Once Upon a Time nejvíce zaujaly vás?

(Zdroj: TV Line)

Další díly seriálu

The Walking Dead: Šťavnaté zombie spoilery z PaleyFestu! (2. 3. 2013)
Revolution: Spoilery z PaleyFestu 2013 (3. 3. 2013)
Once Upon a Time: Spoilery z PaleyFestu 2013 (právě čteš)
Community: Spoilery z PaleyFestu 2013 (6. 3. 2013)
Arrow: Spoilery z PaleyFestu 2013 (10. 3. 2013)
Parenthood: Spoilery z PaleyFestu 2013 (10. 3. 2013)
New Girl: Spoilery z PaleyFestu 2013 (12. 3. 2013)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Majef
před 263 týdny
No já si myslím, že to bude velice zajímavé. Už se nemohu dočkat :D
Adi
před 263 týdny
Tak závěr druhé sezóny bude opět epický :D. Každopádně jsem zvědavá na to, jak...
Luisa
před 263 týdny
Jaj! To se máme na co těšit ;) :) A doufám, že Regina, Hook a Rampelník dojdou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY