Facebook Twitter E-mail
5. března 2013

Dexter: Bude osmá série opravdu poslední?

A je tu další velmi výrazný kousek skládačky, která nám naznačuje, že Dexter letos osmou sérií nadobro skončí.

Během pondělní telefonické konference se prezident a CEO společnosti CBS Crop., Les Moonves, vyjádřil k nové sérii o oblíbeném sériovém vrahovi jako o „poslední“. Během Q&A se moderátor rozhovoru vyjádřil ve smyslu, že Dexter zmizí z obrazovky, a zeptal se Moonvese, co nového ve svém programu chystají. Moonves odpověděl: „Máme připraveného Raye DonovanaLievem Schreiberem, který bude od června následovat Dexterovu poslední sérii…“

Jelikož Showtime s CBS Corp. velmi úzce spolupracuje, má Moonves zcela jistě velmi přesné zákulisní informace a tudíž ví, co se pro seriál chystá.

Nestává se moc často, aby fanoušci nějakého seriálu bojovali za jeho ukončení. Nicméně u Dextera je to během posledního roku právě tento případ. Seriál si užívali dlouhé roky a mnozí z nich ho stále zbožňují, nicméně většina fanoušků má pocit, že Dexterův příběh již byl celý vypovězen a že by se seriál měl rozloučit, dokud je na vrcholu.

Showtime sice již nějaký ten měsíc naznačuje, že osmička asi bude pro Dextera a Deb konečná, nicméně rekordní ratingy a sledovanost poslední série opět vyvolaly novou řadu otázek, zda stanice nebude chtít ze seriálu vytřískat, co to dá.

Nicméně oficiálně se stanice zatím stále nevyjádřila.


Sledujete stále Dextera? Těšíte se na osmou sérii? Patříte k těm fanouškům, kteří by rádi viděli, aby seriál osmičkou skončil? Nebo byste na něj nejraději koukali donekonečna?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Boučis
před 241 týdny
Sedmá řada byla pro mě úplně ojedinělé dílo co si nedovoluju řadit nezi ostatní...
kacka.irena
před 241 týdny
přesně tak. Dexter je skvělej seriál, takže lepší to zakončit teď
Greatsun
před 240 týdny
Ja jsem skončil po třetí sérii. Přehled o tom co se v seriálu děje si...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY