Facebook Twitter E-mail
5. března 2013

Nová soutěž o DVD!

Jelikož jsme tu nějakou chvíli nehráli o věcné ceny, rozhodli jsme se to změnit a připravit pro vás novou soutěž. Jejím sponzorem je tentokrát Magicbox, který pro vás věnoval čerstvě vydaná DVD s kompletní první sezónou seriálu Luck. Obsazení tohohle konkrétního kousku z dostihového prostředí je skutečně hvězdné, těšit se můžete například na Dustina Hoffmana nebo Nicka Nolteho. Pro milovníky koní se prakticky jedná o nutnost.

Soutěžit můžete už nyní a to na obvyklém místě. Pro každého výherce je připraveno DVD s první sezónou. Rozhodně tedy není nad čím váhat! Jestliže se vám tu s námi dosud vyhrát nepodařilo, možná se na vás usměje štěstí tentokrát.

Stejně jako minule se můžete těšit na přímý přenos losování vítězů. Losování proběhne ve službě „hangout“ (setkání) na Google Plus a odkaz na něj naleznete včas přímo na stránce soutěže. Upozorněni na něj budete včas také na Facebooku.

Hodně štěstí všem!

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 276 týdny
pro milovníky koní je seriál nutnost - to zní trošku morbidně u seriálu,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY