Facebook Twitter E-mail
24. května 2009

Co nás čeká na podzim (II)

Minule jsme si představili pondělní vysílací plán. Dnes tedy budeme pokračovat tím, co se na nás chystá v úterý.

Úterý

Americké televizní stanice se zřejmě řídí heslem proč to dávat hodinu, když můžeme dvě. Při pohledu na úterní vysílací schéma to tak alespoň vypadá – však posuďte sami.

ABC připravuje dvouhodinový blok reality show, na Foxu se bude dvě hodiny tančit a CBS jde do ringu s dvěma hodinami NCIS (Námořní vyšetřovací služba). Na NBC pak chystají dvě hodiny s Biggest Loser a CW chystá dvě hodiny s remaky slavných seriálů z 90. let.

Pánové z Foxu doufají, že jejich taneční projekt So You Think You Can Dance udrží slušnou sledovanost do doby, než se vrátí jejich hlavní hit – American Idol. Naskýtá se však otázka, kolik tančících hvězd jsou schopni ještě diváci pobrat.

Dvouhodinovka pro NCIS na CBS na druhou stranu vypadá logicky, protože po odvysílání nového dílu již zavedené série bude následovat novinka – spinoff NCIS Los Angeles. Vše může být ještě samozřejmě upraveno, však uvidíme.

CW se pokusí zaujmout pomocí oživování prastarých projektů – můžeme se tedy těšit na nové díly 90210 a Melrose Place. No a na ABC se pak s 9. sezónou vrátí ještě nedávno oplakávaný ukončený hit Scrubs, tak si všichni přejme, aby to dopadlo co nejlépe.

Prozatím tedy schéma pro úterý vypadá následovně:

20:00 – 21:00 ABC Shark Tank CBS Námořní vyšetřovací služba Fox So You Think You Can Dance NBC The Biggest Loser CW 90210

21:00 – 22:00 ABC Dancing with the Stars (výsledky), Scrubs / Better Off Ted (po DWTS) CBS Námořní vyšetřovací služba: Los Angeles Fox So You Think You Can Dance NBC The Biggest Loser CW Melrose Place

22:00 – 23:00 ABC The Forgotten CBS The Good Wife Fox místní vysílání NBC Show Jaye Lena CW místní vysílání

Další díly seriálu

Co nás čeká na podzim (I) (23. 5. 2009)
Co nás čeká na podzim (II) (právě čteš)
Co nás čeká na podzim (III) (27. 5. 2009)
Co nás čeká na podzim (IV) (28. 5. 2009)
Co nás čeká na podzim (V) (30. 5. 2009)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

takuto87
hodně dávno
Vypadá to, že pro mě asi stejně jako v posledních letech zůstanou zajímavé...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY