Facebook Twitter E-mail
7. března 2013

Vegas přesunuto na pátek. Co to pro seriál znamená?

Golden Boy, nové drama stanice CBS o vzestupu ambiciózního policisty, dostal od své stanice malou naději na přežití.

Toto drama se mělo původně po dvou odvysílaných epizodách přesunout v programu z úterý na pátek v devět večer. Nicméně CBS dnes oznámilo, že Golden Boy zůstane v úterním časovém slotu (od deseti večer) a místo něj se na pátek přesune Vegas, které se dosud vysílalo právě v úterky. Změna platí až do konce sezóny.

Vegas se v pátek objeví poprvé 5. dubna, bude následovat za basketbalovým turnajem.

Golden Boy není rozhodně žádný hit. Seriál začal zlehka s 1.8 ratingem, který se ve druhém týdnu propadl na 1.6, tedy tolik, kolik ve stejném čase mívalo také Vegas. Nicméně s téměř žádnou konkurencí (Body of Proof a Smash) seriál lehce vyhrál tuto hodinu jak ratingem, tak i celkovým počtem diváků. Objednaných je třináct epizod, seriál tak poběží až do května bez přestávek, což se líbí šéfům stanice.

V tuto roční dobu navíc tito pánové rádi testují proměny v programu, které, pokud se osvědčí, by se oficiálně uvedly v platnost v příští sezóně. Přesun Vegas na pátek toto rozhodně splňuje. Demografický profil seriálu pěkně pasuje s Blue Bloods (Spravedlnost v krvi), které stanice vysílá v pátek v deset.

Právě z tohoto důvodu se nedá jednoznačně říct, zda Vegas zvoní umíráček, nebo zda je to přesně opačně. Pokud totiž seriál v novém dni a čase přinese OK výsledky, je tu šance, že si jej CBS nechá a příští rok ho nasadí taktéž v pátek místo CSI: NY (Kriminálka New York), které s největší pravděpodobností letos končí.

S touto přestávkou navíc Vegas odvysílá všech šest zbylých epizod naráz, což serializovanému dramatu jen prospěje.


Bojíte se, co s Vegas provedou pátky? Nebo naopak věříte, že právě vražedný páteční slot seriál dokáže zachránit? A co Golden Boy? Koukáte? Líbí se vám? Byli byste pro novou sérii?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jackolo
před 248 týdny
Vegas byl odepsaný ještě před tím přesunem, který to teď jenom potvrdil. Možná...
ragelly
před 248 týdny
Myslím, že to tak bude. Ale třeba se Vegas v pátek zadaří :)
Fruiko
před 248 týdny
Což jsou 3 trefy v tipovačce a spousta bodů!!!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY