Facebook Twitter E-mail
8. března 2013

Sneak peeks: Mrkněte se na minutky z Revolution, OUAT a B&B!

Dlouho tu nebyla nějaká videa, co říkáte? Dneska si ale uděláme trochu výjimku a namísto promo videí se mrkneme na sneak peeky. To jsou videa, která se vydávají společně s trailery, ale jejich obsahem jsou krátké záběry z ještě neuvedených epizod, v podstatě takové „malé nakouknutí“. Pro dnešek tu máme sneak peeky z Beauty and the Beast, Once Upon a Time a Revolution. Samozřejmě že ti, co si nechtějí příští díly moc zaspoilerovat (i když tak spoileroidní ta videa možná ani nejsou), tak by se dívat neměli. Kdo si chce ale osvěžit čekání na výše zmíněné seriály, s chutí do nich :)

Jako první tu máme seriál Revolution. Jedenáctá epizoda se totiž nezadržitelně blíží (25. března je v podstatě za chvilku) a vše bude (nebo možná taky nebude, že jo) „more intense“. Sneak peek je provázený komentářem tvůrce Erica Kripkeho a producenta J. J. Abramse.

Druhým seriálem s ukázkou z nadcházející epizody je Once Upon a Time. Seriál si sice svou přestávku už odbyl, další epizoda se ale vysílá už tuto neděli :)

A abychom neochudili fanynky a fanoušky romantických seriálů, konkrétně Beauty and the Beast, o jejich miláčka, tak je snad potěšíme dvouminutovým sneak peekem z následující patnácté epizody. Seriál se totiž po třítýdenní přestávce vrací na obrazovky a čekání bylo jistě bolestné ;)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misulka78
před 246 týdny
Rose McGowan jako mladá Cora! :D Úžasné! :D
nevermore
před 245 týdny
Revolution vypadá suprově;)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY