Facebook Twitter E-mail
8. března 2013

Z Mystic Grill bude opravdová restaurace!

Mystic Grill, fiktivní kavárna, ve které se potkávají postavy z The Vampire Diaries (Upíří deníky), se brzy stane restaurací.

Starosta Covingtonu Ronnie Johnston a jeho žena Kelley se spojili s Angie a Johnem Beszbornovými, kteří jsou majiteli Bullritos, aby společně otevřeli tuto restauraci. Zde dříve sídlila právnická firma a prostory se později využívaly k natáčení seriálu TVD.

„Doufáme, že stihneme restauraci otevřít už v létě,“ řekla Angie Beszborn. V restauraci si návštěvníci budou moct dát oběd a večeři. „Bude zde spousta jižanského jídla s nádechem luxusnější jídelní kategorie,“ pokračovala Beszborn. Ve výsledku to znamená, že se bude dát objednat jak smažené kuře, tak i jídla, která normálně v restauracích v Covingtonu nenajdete, například rizoto s mořskými plody. Plánuje se také možnost najíst se venku – na střeše.

Johnstonovi a Beszbornosvi budou však na restauraci potřebovat půjčku. Musí přitom prokázat, že mají nějaký konkrétní plán, který nestaví pouze na faktu, že se zde natáčely Deníky. Nicméně Angie se nebojí: „Chceme, aby si lidé uvědomili, že tady to neděláme jen kvůli nějaké politice. Jsme opravdu upřímní a myslíme na město. Děláme to hlavně proto, abychom dodali odvahu dalším začínajícím firmám v okolí.“


Pokud byste měli tu možnost, zašli byste se naobědvat do restaurace, kde sedávala parta z Deníků?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

AlexisGraham
před 240 týdny
Souhlasím že jenom pro dobro města a tak dále to rozhodně nedělají. Ovšem...
in-mysticfalls
před 240 týdny
určitě se tam díky natáčení TVD přižene spousta fanoušků :D budou ošáhavat zdi,...
kalliopka
před 240 týdny
No co, ať si na tom těží, myslím, že pro fanoušky seroše to je super věc a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY