Facebook Twitter E-mail
9. března 2013

Promo videa: Revenge, HTLWYP, Veep a Hannibal

Včera jsme tu měli sneak peeky, dneska si dáme klasická proma. Protože teď mělo pár seriálů přestávku, tvůrci nelenili a divákům připomněli, že by se měli k obrazovkám po přestávce urychleně vrátit ;) Takovými jsou třeba Revenge (vrací se 10. března) a Veep.

Také vyšlo pár promo videí k chystaným novinkám. Hannibala už určitě všichni netrpělivě očekáváte, sitcom How To Live With Your Parents možná méně, nechme se ale překvapit :)Bylo také vydáno nové promo pro jarní novinku How To Live With Your Parents (For The Rest Of Your Life) se Sarah Chalke v hlavní roli. Sitcom začíná 3. dubna na ABC v timeslotu po Modern Family (ve středu v 21:30).

Přestože novinka Hannibal startuje až za měsíc (konkrétně 4. dubna), tvůrci nás čile zásobují promo videi. To poslední je sice trochu podobné tomu z Jarního článku, ale jen na první pohled. Užijte si krve do sytosti ;)

No a na závěr si dáme ještě Viceprezidentku. Konkrétně seriál Veep, jehož 2. řada začíná na stanici HBO 14. dubna.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Miriisek
před 245 týdny
moc se těším na revenge, děkuji za videa.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY