Facebook Twitter E-mail
18. března 2013

Nezapomínejme na Kanadu, CTV má nový sitcom

Zpráv z druhotných seriálových oblastí sice nechodí moc, ale občas se nějaké najdou. Konkrétně z Kanady přišla jedna o novém sitcomu stanice CTV s názvem Spun Out.

Spun Out je sitcom o pracovnících PR agentury, kteří dokážou vyřešit všechny problémy, jen ne ty svoje. Aspoň tak zní oficiální popis. V hlavních rolích uvidíme Davida Foleyho jako ředitele agentury Davea Lyonse, dále Paula Campbella (Knight Rider 2008), Holly Deveaux (Haven), Darcyho Michaela, Ala Mukadama (Radio Free Roscoe), Rebeccu Dalton (The L. A. Complex) a J. P. Manouxe (mnoho, mnoho rolí…).

Co se udá v příběhu? Neúspěšný spisovatel Beckett Ryan (Paul Campbell) začne pracovat v DLPR, PR agentuře, která od ředitele Lyonse, přes jeho dceru Stephanii (Rebecca Dalton), PR dravce Nelsona (Al Mukadam) až k Lyonsově vždy věrnému asistentovi Bryceovi (JP Manoux), rozhodně nepostrádá osobnosti. Nezáleží na tom, jak jsou případy bizarní vždycky se prý dočkáme pořádné jízdy románků, pádů a osobních úspěchů. A sitcom si troufá opravdu vysoko. „Tento sitcom je skvělým doplňkem nejsledovanějších kanadských komedií a jsme opravdu hrdí, že můžeme pracovat s tolika talentovanými herci.“ řekl Phil King, programový ředitel CTV.

V seriálu také účinkují Holly Deveaux jako Daveova nesmlouvavá a nestydatá bývalka Abby a Darcy Michael jako firemní roztomilý loser Gordon. Seriál režíruje Brian K. Roberts,

Prozatím bylo objednáno dvanáct epizod této multikamerové komedie, společně s pilotem, který se natáčel v Torontu tedy třináct. Seriál se bude pravděpodobně vysílat příští rok na jaře.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 229 týdny
vypadá to jako kanadská verze crazy ones. a zatím i lepší.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY