Facebook Twitter E-mail
9. března 2013

True Blood má nového šéfa a v The Americans se povyšovalo

Mark Hudis, který převzal po Alanu Ballovi od nadcházející šesté série otěže na pozici showrunnera u seriálu Pravá krev (True Blood), byl nahrazen scénáristou a výkonným producentem Brianem Bucknerem.

Hudis odstoupil, aby „se mohl soustředit na vývoj v rámci jeho celkové dohody se stanicí,“ řekl mluvčí HBO. K True Blood se připojil u čtvrté série jako výkonný producent. Byl povýšen na showrunnera poté, co Ball ohlásil, že po páté sérii od seriálu odejde, aby se mohl věnovat svému dalšímu počinu Banshee na stanici Cinemax.

Buckner, jenž je se seriálem již od jeho počátku, tak bude mít kompletně na starosti už šestou sérii, která je aktuálně v produkci.


The Americans

Herečka Susan Misner bude v seriálu The Americans od druhé série, která dostala zelenou před dvěma týdny, povýšena na hlavní postavu!

Susan v Americans ztvárňuje Sandru Beemanovou, manželku FBI agenta Stana Beemana, kterého hraje Noah Emmerich.

Herečku jsme v této sezóně mohli vidět už v několika dalších seriálech – The Following (jako sestru Ryana Hardyho /Kevin Bacon/), Person of Interest (jako Reesovu přítelkyni Jessicu), The Good Wife a Nashville.

Narodila se 8. února 1971 v americkém New Jersey. Kromě výše zmíněných seriálů účinkovala také v NCIS, Fringe, Kriminálce Las Vegas a Miami, Zákonu a pořádku, New Amsterdam, Gossip Girl, White Collar a v dalších seriálech.


Potěšilo vás povýšení herečky? A myslíte si, že s novým showrunnerem bude True Blood lepší? Dejte nám opět vědět v komentářích! :-)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Furiant
před 241 týdny
No už není, loni v září se jí a Stephenovi narodila dvojčata. :) Ale...
Lucius
před 241 týdny
Já někde četla, že je bohužel šance, že bude poslední a že už je...
Phoebo
před 241 týdny
Ja som aj videla rozhovor, kde to Ball sám vravel..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY