Facebook Twitter E-mail
12. března 2013

Benedict Cumberbatch potvrzuje: Čtvrtá série Sherlocka bude!

Fanoušci můžou začít jásat, jedno z největších přání se stává skutečností. Hvězda britského Sherlocka, herec Benedict Cumberbatch, dnes potvrdil, že on i jeho kolega Martin Freeman podepsali smlouvu na čtvrtou sérii tohoto detektivního dramatu stanice BBC One.

„Dohodli jsme se na dvou dalších sériích, i když bych to asi neměl říkat. Vím jistě, že určitě budu natáčet tři epizody pro následující sezónu a ještě další tři epizody potom.“

Cumberbatch dodal, že by byl rád, kdyby seriál pokračoval i po čtvrté sérii, nicméně podle něj bude záležet na tom, zda si na seriál najdou čas také Freeman a tvůrce dramatu, Steven Moffat.

„Záleží na tom, jestli Martin a já budeme k dispozici. Zatím se nedá říct, jak dlouho budeme moct pokračovat. Záleží také na Stevenově dostupnosti. Ale já bych rád točil dál.“

Moffat pracuje také jako showrunner u Doctora Who (Pán času), zatímco oba herci jsou nejnovějšími hollywoodskými hvězdami. Freeman září v Hobbitovi a Cumberbatch brzy vtrhne do kin s filmem Star Trek: Into Darkness.

Mírně spoilerové střípky ke třetí sérii

Natáčení třetí série začíná již příští pondělí, tedy 18. března. Cumberbatch má za sebou již první čtenou zkoušku. K první epizodě třetí série se herec vyjádřil slovy, že pro diváky jistě bude lahůdkou. „Je to výborný díl,“ řekl.

Původně se měl seriál začít natáčet dříve, ale došlo k posunu kvůli nedostupnosti hlavního představitele. Moffat ale fanoušky uklidňuje, že to vůbec nic neznamená. „Zdržení v produkční fázi je v pořádku. Nikdy jsem neměl v plánu seriál vysílat přes léto, takže o nic nejde.“

Moriarty se ve třetí řadě neukáže. „Nechci, aby se z Sherlocka stal seriál s jedním zločincem a jedním hrdinou,“ pokračoval Moffat.

Vypadá to, že vztah Molly a Sherlocka by se mohl hnout dopředu. „Požádal ji o pomoc a v tomto směru si ji pustil k tělu,“ prozradila Loo Brealey.

První epizoda, The Adventure of the Empty House, slibuje, že fanoušci nebudou zklamaní s tím, jak se vysvětlí závěr druhé série. Všichni se prý těší, jak na to budou diváci reagovat.

Moffat k tomu na závěr dodal: „Víme, co děláme. Pokud chce Sherlock Holmes předstírat svou vlastní smrt, tak by to měla být ta nejlepší falešná smrt v dějinách. Myslím, že jsme to zvládli na výbornou.“


Potěšila vás dnešní zpráva? Taky už se nemůžete dočkat podzimu, kdy se třetí série konečně dostane ven?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

doxii
před 244 týdny
Vážně už se nemůžu dočkat...do podzimu je doba dlouhá...ale zatnu zuby a...
Anti~
před 244 týdny
Už se nemůžu dočkat :D Vážně mě zajímá, jak Sherlock nahrál vlastní smrt.. to...
Lucik21
před 243 týdny
Už aby byl podzim, prví díl 3.řady bude fakt hodně zajímavý. Líbí se mi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY