Facebook Twitter E-mail
14. března 2013

Další série Strike Back se blíží...

Určitě víte, že seriál Strike Back (Protiúder), který koprodukuje americká stanice Cinemax spolu s britskou Sky, sleduje osudy členů britského tajného protiteroristického týmu a zpravodajské služby zvané Sekce 20. V nové sérii, která odstartujte v létě, nás však čeká pár nových tváří…

Ve třetí sérii (respektive ve čtvrté, počítáme-li i původní britskou minisérii) bude Sekce 20 sledovat teroristickou síť z Kolumbie do Bejrútu a následně do Evropy a přitom odhalí smrtící spiknutí, které dosahuje až na západ.

Následující řada představí i několik nových postav – Robson Green (Wire in the Blood /Profil vraha/) ztvární nového člena Sekce 20, Dougray Scott (Heist, Desperate Housewives /Zoufalé manželky/) si zahraje nebezpečného agenta Jamese Leatherbyho a Milauna Jackson (film Blood Done Sign My Name) bude „klíčový hráč, který zkříží svoje cesty s protiteroris­tickým týmem“.

Výše zmíněné herecké trio se připojí k vracejícímu se hlavnímu obsazení, do kterého patří: Philip Winchester (serž. Michael Stonebridge), Sullivan Stapleton (serž. Damien Scott), Rhona Mitra (maj. Rachel Dalton), Michelle Lukes (serž. Julia Richmond) a Liam Garrigan (serž. Liam Baxter). Vrátí se i režiséři Michael J. Bassett (jenž zastává funkci i výkonného producenta), Julian Holmes a Paul Wilmshurst, a scénáristé Simon Burke, James Dormer, John Simpson a Richard Zajdlic.

A na závěr této bleskovky tu máme ještě teaser na následující řadu, který dnes Cinemax zveřejnil:


Těšíte se na další řadu Strike Back? Nebo vás seriál vůbec neoslovil?

(zdroj: Deadline.com)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Russell
před 245 týdny
Už aby to bylo... Teaser vypadá opravdu luxusně...
Nikola9
před 245 týdny
Mě to s SPOILER » Johnem vyloženě vyšokovalo. Věděla jsem o změně...
wallonien
před 242 týdny
KONEČNE!!! :) Už sa neviem dočkať...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY