Facebook Twitter E-mail
15. března 2013

Chuck: Dočkáme se filmu?

O tom, že Veronica Mars bude mít film, pokud fanoušci vyberou dva miliony dolarů jsme už psali. To že se to povedlo neuvěřitelně rychle a díky tomu Veronica Mars strhala několik rekordů na Kickstarteru toebiash zmínil v diskuzi.

Tvůrcům na twitteru gratuloval i Zachary „Chuck“ Levi.

To ale není tak zajímavé jako to, co následovalo.

Jop. Ti co vládnou angličtinou opravdu čtou ten hashtag dobře. Zachary by rád viděl Chucka na plátnech. Nebo minimálně v on-line filmu. O tom ostatně už uvažoval po skončení seriálu. Jak je vidno, tak se mu tuhle ideu nepodařilo prosadit.

Jenže teď se situace mění a velice bude záležet na tom, jak to dopadne s prvním filmem „dotovaným“ fanoušky. Pokud si Veronica Mars povede dobře, tak jsou tu reálné naděje, že bychom se mohli dočkat i film s Chuckem, protože stejně jako za Veronicou, tak i za výrobou Chucka je studio Warner Bros. A pokud by se mu povedlo s tímto konceptem zaskórovat jednou, proč to nezkusit znovu?


Chtěli byste Chuckofilm? A co by se v něm mělo řešit? A přispěli byste? A pokud ano, tak kolik?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Hitchhiker
před 261 týdny
já bych teda brala kdyby se vrátily jiné seriály než zrovna tyhle dva..ale jak...
ševča
před 248 týdny
proč? protože to nikoho z nich nenapadlo. použít to teď, když se ukázalo,...
Heimdal
před 248 týdny
Tak v tomhle máš pravdu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY