Facebook Twitter E-mail
16. března 2013

Castingové střípky: Good Wife, Scandal, Burn Notice a další

Za posledních pár dnů se objevilo několik (no, je toho trochu více) castingových informací, tak si to v této bleskovce shrneme:

  • Ve flashbackové epizodě seriálu The Good Wife (Dobrá manželka), která se bude vysílat 24. března, se můžeme těšit na Waltera Bishopa… ehm, vlastně na jeho hereckého představitele, Johna Nobla! V této epizodě se Alicia (Julianna Margulies) snaží přijít na to, kdo zavraždil jejího bývalého klienta, kterého ztvární právě Noble. Matthew, jak se jeho postava bude jmenovat, každého jenom štval a žaloval. Ve stejné epizodě se opět objeví i Stockard Channing, která si zopakuje roli matky Alicie.
  • U Dobré manželky ještě zůstaneme – Cara Buono (Mad Man, Castle, Hawaii Five-0) bude účinkovat v předposlední epizodě aktuální série tohoto seriálu. Ztvární ženu, kterou najme Lockhart/Gardner poté, co její manžel zemře za pochybných okolností v práci.
  • A když už jsme byli u těch herců z Fringe (Hranice nemožného) – Jasika Nicole se objeví v 19. epizodě seriálu Scandal (Skandál). O její postavě však zatím nic nevíme…
  • Zrušené a následně odzrušené Unforgettable (Vzpomínky) obsazuje několik pravidelně se vracejících postav. Jednu z nich – Eliota, nového šéfa Sekce vážných případů newyorské policie – ztvární Dallas Roberts. Toho aktuálně vídáme v The Walking Dead (Živí mrtví) a dříve v seriálu The Good Wife (Dobrá manželka) – kam se mimochodem také vrátí. Druhou postavou bude FBI agentka, která začne spolupracovat se Sekcí vážných případů. Tu ztvární Tawny Cypress (Heroes, House of Cards). A do třetice – James Liao (Prison Break) bude hrát Jaye, detektiva s odbornými znalostmi v široké škále technických výdobytků. Jak už bylo oznámeno dříve, Poppy Montgomery, Dylan Walsh a Jane Curtin se ve druhé sérii vrátí jako hlavní postavy, avšak Michael Gaston (The Mentalist), Kevin Rankin (Justified) a Daya Vaidya již nebudou součástí hlavního obsazení. Produkce Unforgettable začne poté, co Poppy Montgomery letos na jaře porodí své druhé dítě.
  • Vracející se postavy obsazuje také Burn Notice (Status: Nežádoucí)! V sedmé sérii tohoto letního seriálu ze stáje stanice USA se totiž objeví Jack Coleman (Heroes, Kingdom Hospital, The Office, The Vampire Diaries) a Stephen Martines (Monarch Cove, The Closer, The Vampire Diaries). Coleman bude hrát vysoce postaveného CIA agenta jménem Andrew Strong, zatímco Martines byl obsazen jako nový přítel Fiony, Carlos Cruz.
  • Colton Haynes se asi tvůrcům seriálu Arrow zalíbil. I když zatím účinkoval jenom v jedné epizodě, byl povýšen na hlavní postavu. Colton se jako Roy Harper objevil v epizodě 1×15 – Dodger. Kromě Arrov je znám především ze seriálů Teen Wolf a The Gates.
  • Dcera Melanie Griffith, Dakota Johnson (Ben & Kate), bude účinkovat ve finále seriálu The Office. Zveřejnila to právě její matka na svém twitteru.
  • U twitteru ještě zůstaneme… právě tam totiž Amanda Tapping (Hvězdná brána, Sanctuary) zveřejnila, že se vrátí v aktuální osmé sérii Supernatural (Lovci duchů) a zopakuje si svoji roli Naomi.
  • A ještě jednou tato sociální síť – díky twitteru režiséra Norberta Barby víme, že se ve finále druhé řady seriálu Grimm objeví herec Reg E. Cathey (Lights Out, The Corner, Person of Interest). O jeho postavě ale zatím také není nic známo…

Je toho celkem dost, co? Zaujalo vás nějaké castingové obsazení? Těšíte se, až uvidíte herce z Fringe někde jinde? Nebo jste rádi za návraty starých známých? Podělte se s námi opět o vaše názory v komentářích! :-)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ree
před 244 týdny
Jůůů, už když jsem viděla ten díl Arrow s Coltonem, tvrdila jsem, že bude...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY