Facebook Twitter E-mail
19. března 2013

Once Upon a Time chystá román!

Království z hitu stanice ABC, Once Upon a Time se rozšíří i do literatury. K seriálu totiž brzy přibude nová knižní série.

V podstatě je to logické. OUaT, které je úzce spojeno se společností Disney, dostane literárního společníka od Hyperion books, které právě Disney vlastní. Autorkou textu je Odette Beane.

I když to zatím není jednoznačné, nemluví se pouze o jedné knize, ale celé knižní sérii. První kniha už má svůj název – Reawakened.

V Reawakened se na stránky knihy dostane příběh první série. Tvůrci seriálu slibují, že se fanouškům naskytne zcela nový pohled na jejich oblíbené postavy a příběhy.

Příběh bude vyprávěn střídavě ze dvou úhlů pohledů. První vypravěčkou bude Emma Swan, kterou v seriálu ztvárňuje Jennifer Morrison. Její kapitoly budou věnovány skutečnému světu ve Storybrooke. Druhou vypravěčkou pak bude Snow White (Ginnifer Goodwin). Ta si vezme na starost pohádkové království.

Reawakened bude k dispozici exkluzivně v elektronické podobě od 27. dubna, o týden později kniha vyjde i v klasické tištěné verzi. ABC má se seriálovými knihami úspěchy, viz série knižních detektivních příběhů Castle.


Stačí vám seriál? Nebo vás nápad knihy zaujal a budete si ji chtít přečíst? A pokud jste čtenáři, sáhnete po anglickém originálu, nebo budete doufat v český překlad?

(Zdroj: EW)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kath
před 243 týdny
Miluji knížky, takže tohle je určitě něco pro mě. Mám ráda angličtinu, ale budu...
Michalenka
před 242 týdny
Jsem nadšená z knih Castla a navíc jsem víc jak seriálový fanoušek spíše...
Lucius
před 242 týdny
První kapitola: http://tinyurl.com/brf9cnm

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY