Facebook Twitter E-mail
21. března 2013

Obnovovali jsme včera, obnovujeme i dnes!

Kdo je tím šťastlivcem? Po včerejším CSI se dnes dostala řada na seriál z kabelovky.

Hot in Cleveland (Nouzové přistání) byl již od začátku jasným hitem pro stanici TV Land. Seriál se zařadil mezi ty nejrychlejší v historii, kterým se podařilo dosáhnout stovky epizod (HiC to stihlo za méně než tři roky!).

Stanice včera oznámila, že svůj největší úspěch obnovuje pro pátou sérii. Ta bude opět větší, než většina jiných seriálů z kabelovek, bude totiž obsahovat čtyřiadvacet epizod. Celkem jich tedy po odvysílání bude na světě již sto čtyři.

Hot in Cleveland je první originální sitcom stanice. Již od začátku svého vysílání v červnu 2010 se stal výraznou charakteristikou této stanice a zařadil ji na televizní mapu.

Obnovení přichází pár týdnů poté, co v lednu CBS TV Distribution prodalo seriál televizním stanicím v 92% států Ameriky se začátkem vysílání v září 2014. Kromě USA byla komedie prodána také do sto devadesáti zemí po celém světě.

I když sledovanost seriálu klesá, tento sitcom je stále bezkonkurenčně na špičce programové skladby TV Land. Průměrně si jej nenechá ujít 2.8 milionů diváků. Seriál už má dokonce i svůj spin-off – The soul Man.

S novými epizodami se seriál vrátí 19. června. Pátá série se začne natáčet již tento podzim.


Koukáte na Hot in Cleveland? Baví vás tento sitcom? Jste rádi za obnovení, nebo už by ho naopak měli důstojně zakončit?

(Zdroj: Deadline)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kate23
hodně dávno
Tak z toho mám velkou radost :-) tenhle seriál miluju! :-)
haroska
hodně dávno
A já už si myslela, že s tou rapidně klesající sledovaností půjde do kopru...
ševča
hodně dávno
mám ho ráda, je vtipný, ale už vyloženě neví, co by jim tam strčili. jak kdyby...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY