Facebook Twitter E-mail
22. března 2013

Spoilery: Castle, Kancl, Hra o trůny, Revolution a NCIS

Nachystali jsme si pro vás něco málo ze spoilerů, tak směle do toho. Spousta seriálů se blíží svému konci a ve zbývajících epizodách budou chtít jejich tvůrci co nejvíc ohromit.

Castle

Castle se zvolna připravuje na svou stou epizodu, která by se měla odvysílat 1. dubna. V ním má prý dojít „prověření“ vztahu Castlea s Beckettovou. Teď se ale zaměříme na epizodu číslo 99, která se bude vysílat už za pár dní.

V ní má totiž dojít na detektiva Ryana. Podíváme se totiž do jeho stinné minulosti, kdy pracoval v utajení na protidrogovém. A samozřejmě o něm zjistíme něco, o čem jsme dosud neměli ani tušení (co myslíte, že to bude?)

Představitel detektiva Ryana to dokonce okomentoval:

„Vím, že to fanoušci ocení. Všichni fanoušci si myslí, že Ryana znají, ale v této epizodě jej uvidí v úplně jiném světle. Také proto, že se bude muset vrátit do toho světa, který opustil a o kterém nechce mluvit.“

The Office

Americký Kancl tuto sezónu už končí, to ale nebrání tvůrcům osvěžit zájem diváků několika spoilery. A tak se například můžeme dozvědět pár náznaků o tom, jak to skončí s Andym a Erin.

V posledních několika epizodách se totiž stalo to, že se Erin s Andym rozešla, aby mohla být s Petem. A tak se logicky spousta fanoušků začala ptát – vrátí se ti dva k sobě? K tomu se vyjádřil výkonný producent seriálu, Greg Daniels.

„Ano, v jejich životech právě nastávají veliké změny. Abyste opravdu pochopili jejich (Erin + Andy) vztah, musíte to vidět.“

Takže opět nevíme nic. Světlo do tohoto (možná) trochu vnesl až herec Jake Lacy, který hraje právě postavu Petea.

„Někdo se zamiluje, a to docela zvláštním způsobem. Rozhodně nezůstane sám.“

Jestli je to právě Andy nebo někdo jiný (nebo je vše úplně jinak), to teprve uvidíme.

Game of Thrones

Na třetí řadu tohoto se seriálu se, hledě na vaše nadšené reakce na facebooku, drtivá většina seriálových fandů těší. Pro ty z vás, kteří četli knihy, na následujících řádcích pravděpodobně nebude nic nového.

Takže stručně, jasně a výstižně: V druhé epizodě proběhne pokus o zavraždění jedné z hlavních postav.

NCIS

V epizodě, která se bude vysílat 6. dubna, se posune dál vztah Tonyho a Zivy. Bude to prý „explozivní chvíle“. A nebude prý jedna. Hlavní věc se prý ale stane až ke konci a dá se to popsat jedním slovem: „cliffhanger“. Ne, vlastně třemi: „Ach, můj bože.“

Revolution

Už se (konečně) blíží jarní premiéra seriálu Revolution, takže nás fanoušky nesmějí tvůrci nechat příliš chladnými. Proto nám sdělili něco málo, co se v seriálu v dalších epizodách odehraje.

Hned v té první jarní premiérové (tedy jedenácté celkově) dojde k tomu, na co fanoušci čekají už dost dlouho – ke konfrontaci Nevilla a jeho syna. Poté se jejich cesty rozejdou a do konce sezóny se k sobě už nevrátí.

No a dále nás prý opět čeká hromada cestování ve stylu Pána Prstenů – jen to prý nebude v jedné grupě, ale pěkně v malých skupinkách. Čeká nás tedy jedno velké rozdělení cest, kdy si každý půjde za svým vlastním cílem.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

nevermore
před 238 týdny
GoT: Na třetí řadu tohoto se seriálu se, hledě na vaše nadšené reakce na...
mexffel
před 238 týdny
V NCIS som Tonymu a Zive dlhé roky želal, že nech medzi nimi niečo už je, ale...
Odyssea
před 238 týdny
Castle bude určitě zajímavej, co jsem četla. Nenapadá mě nic, co bych mohla...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY