Facebook Twitter E-mail
23. března 2013

Castingy: Dexter, Ray Donovan, Banshee, Teen Wolf a další...

V uplynulém týdnu se zase objevilo celkem dost castingových novinek. Abyste to všechno strávili, rozhodli jsme se vydat tyto informace ve dvou bleskovkách. Dnes tu tedy máme první várku, ta druhá vás čeká zítra…

  • Fanoušci One Tree Hill radujte se! Ale také buďte trochu vystrašení! Bývalá hvězda tohoto seriálu – Bethany Joy Galeotti – se totiž připojuje k pravidelnému obsazení osmé série Dextera. Její postava jménem Cassie je popisována jako atraktivní bývalá bankéřka, která hledá klidnější život. Cassie se poprvé objeví ve čtvrté epizodě následující série jako nová Dexterova sousedka. I když pochybujeme, že bude mít klidný život, když se nastěhuje tak blízko k sériovému vrahovi…
  • U seriálu Dexter ještě zůstaneme – do role přítele této nové sousedky Dextera byl totiž obsazen Darri Ingolfsson, který tuto sezónu účinoval v již zrušeném Last Resort. Ingolfsson ztvární statožitníka, jenž se zajímá o středověká zařízení. Osmá série Dextera má premiéru 30. června 2013.
  • Ve stejný den a na stejné televizní stanici si odbude svůj debut i seriál Ray Donovan. Ve víceepizodní roli se v tomto seriálu objeví herec James Woods (Shark, Coma), který se připojí k hvězdnému obsazení – v hlavních rolích budou totiž účinkovat Liev Schreiber a Jon Voight. Seriál se bude soustředit na Raye Donovana (Schreiber), který v Los Angeles tahá bohaté z jejich problémů. Voight hraje Rayova otce, jehož propuštění z vězení spustí řetězec událostí, které rodinu Donovanových otřesou až do morku kostí. James Woods ztvární Patricka „Sullyho“ Sullivana z jižního Bostonu. Ten má s Donovanovými velmi složitou historii…
  • Ve druhé řadě hitu stanice Cinemax – seriálu Banshee – budeteme vídat vítěze Emmy! Původem slovinský herec Željko Ivanek se totiž upsal ke třem epizodám následující série. Jeho postava bude bývalý agent FBI Jim Racine, jenž 15 let sledoval Rabbita. Jeho příjezd do Banshee, kde chce prošetřit Rabbitovo zmizení, znamená však komplikace pro Lucase a Carrie. Produkce druhé řady, která bude mít premiéru v roce 2014, začíná již 4. dubna.
  • Ana Walczak ztvární ve své debutové televizní roli starší sestru Dereka v seriálu Teen Wolf (Vlčí mládě). Laura, jak se Derekova sestra jmenuje, se poprvé objeví v osmé epizodě nové série. Bude beta vlkodlačicí s potenciálem stát se alfou. Ve stejné epizodě bude účinkovat i Alicia Coppola (Jericho), která si střihne Derekovu matku. Napsala to sama Alicia na svém twitteru.
  • Jmenuje se Nadine Velazquez (My Name Is Earl, Hart of Dixie) a je nejnovějším členem hereckého obsazení seriálu Major Crimes! Ve druhé řadě tohoto letního seriálu od TNT ztvární asistentku státního návladního jménem Emma Rios, která je přidělena k případu Phillip Stroh. A můžeme očekávat i nějaké neshody s kapitánkou Raydorovou (Mary McDonnell).
  • Jim Beaver (Supernatural, Harper's Island, Deadwood) a Tim Conway (McHale's Navy, On the Spot) se ukážou v aktuálně běžící třetí sérii sitcomu Mike & Molly. Právě Beaver to včera zveřejnil na twitteru.
  • David Anders (Heroes, Once Upon a Time, Vampire Diaries) se bude pravidelně objevovat ve třetí řadě Necessary Roughness jako druhý nejvýše postavený agent po postavě, kterou hraje John Stamos (Pohotovost).
  • Tom Selleck (Magnum, Jesse Stone, Las Vegas, Blue Bloods) namluví komentář k nové dokumentární sérii North America od stanice Discovery, která má premiéru 19. května.

Zaujalo vás některé z těchto obsazení? Je mezi těmito herci nějaký váš oblíbenec, jehož novou roli si nenecháte ujít? Nebo vás nikdo neoslovil?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maty.27
před 243 týdny
O Yvonne Strahovski (Hannah) v 8. řadě Dextera zatím žádné info nebo aspoň...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY