Facebook Twitter E-mail
26. března 2013

Promo video: Jak vznikli Caskett?

Castle (Castle na zabití) se těší celosvětové oblibě. Epizody sledují miliony fanoušků a každé úterý jsou twitterové a facebookové účty zahlceny hláškami, obrázky, rekapitulacemi a dalšími materiály, kterých očividně není nikdy dost.

ABC se rozhodlo pokračovat ve fanouškovsém trendu. Stanice přišla s oficiálním videem, které v necelých čtyřech minutách mapuje vznik páru, který fanoušci tolik milují.

Caskett, neboli Castle a Beckett, jsou jistě jedním z nejvýraznějších důvodů, proč seriál stále frčí. Letos tvůrci konečně vyšli fanouškům vstříc a po čtyřech letech dali pár dohromady.

V dnešní bleskovce vám přinášíme video, které do oběhu vypustila ABC. Pohodlně se tedy usaďte a užijte si ty nejlepší scény páru Caskett, které se za posledních pět let odvysílaly :)


Jste fanoušci Castla? Máte radost, že je dvojice konečně spolu? Myslíte, že to nejlepší na seriál i zmíněný pár teprve čeká, nebo už by měli přemýšlet o důstojném zakončení?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Michalenka
před 243 týdny
Amazing!:)) <3
Jaju
před 243 týdny
Pěkné video, skvělý seriál, jsem ráda, že Nathan hraje v něčem, co má víc...
Morrigan
před 242 týdny
*zamačkává slzu* Krása. Doufám, že je tvůrci nehodlají od sebe zas odtrhnout.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY