Facebook Twitter E-mail
28. července 2013

Hvězdy z Veronicy Mars: Co dělají nyní?

Jak všichni víme, Veronica Mars se dočkala velkolepého vzkříšení. Kampaň na Kickstarteru přinesla rekordní výsledky, fanoušci si můžou mnout ruce. Příští léto na nás bude čekat film.

V posledních týdnech se mu upisují všechny postavy, setkáme se kromě Veronicy také s Loganem, taťkou Marsem, Mac, Wallacem, Weevilem a dalšími. Nicméně přece jen už je to nějaký ten pátek, co tento výjimečný seriál stanice CW neprávem ukončila.

Než začnou hvězdy film natáčet, pojďme se podívat, co dělali v období po skončení seriálu.

Tessa Thompson

Poté, co ve druhé sérii hrála přítelkyni Wallace, se herečka objevila v 666 Park Avenue nebo v britském Copper. Kromě toho jsme ji mohli vidět ve filmu When a Stranger Calls.

Photo © E!

Kyle Gallner

Poté, co byla jeho postava – Beaver – na konci druhé série zabita, se herec objevil ve filmech Jennifer's Body a Beautiful Creatures. V seriálech jsme ho mohli vidět v Big Love (Velká láska) a CSI: NY (Kriminálka New York).

Photo © E!

Julie Gonzalo

Herečka se ve třetí sérii objevila jako Veroničina spolubydlící a Loganova přítelkyně Parker Lee. Po skončení seriálu přešla do úspěšného rebootu Dallas.

Photo © E!

Alona Tal

Herečka přešla do sousedního Supernatural (Lovci duchů) a poté do čerstvého neúspěšného CW seriálu Cult. Ve Veronice její postava Meg neskončila příliš dobře, byla na konci druhé série zabita.

Photo © E!

Ken Marino

Marino hrál ve Veronice podvodníka Vinnieho Van Lowea, který se na konci třetí série stal (skoro) šerifem Neptunu. Po skončení seriálu se herec objevil v mnoha dalších, mezi jeho seriálovými kredity nechybí Reaper (Ďáblův sluha), Party Down (Párty na klíč) a další. V současnosti září ve webseriálu Burning Love.

Photo © E!

Teddy Dunn

Herec má za sebou vystoupení v CSI: NY (Kriminálka New York) a ve filmu Jumper. Jeho postava, Duncan, Veroničina první láska, vypadnul z Neptunu se svým dítětem, které měl s Meg.

Photo © E!

Tina Majorino

Poté, co herečka řekla sbohem své roli geeka Mac, se objevila ve filmu Napoleon Dynamite. Mezi její seriálové role patří Big Love (Velká láska), Bones (Sběratelé kostí) nebo True Blood (Pravá krev). V současnosti hraje novou doktorku v Grey's Anatomy (Chirurgové).

Photo © E!

Max Greenfield

Kdo by řekl, že strážník Leo může být tak vtipný? Greenfield si vysloužil nominaci na Emmy za svůj výkon v roli roztomilého Schmidta v komedii New Girl.

Photo © E!

Amanda Seyfried

Herečka ztvárnila Veroničinu zavražděnou nejlepší kámošku Lily Kane neboli nejvíce cool televizní mrtvolku. Během let si Seyfried udělala jméno ve filmovém světě díky rolím v Mean Girls, Mamma Mia a Letters to Juliet. Naposled jsme ji mohli vidět v na oskara nominovaném filmu Les Miserables (Bídníci).

Photo © E!

Ryan Hansen

Hansen ve Veronice hrál blbečka k pomilování s vtipným jménem Dick Casablancas. Po skončení seriálu získal hlavní roli v komedii Party Down (Párty na klíč), kde hostovalo mnoho hvězd z Veronicy. Objevil se také v Happy Endings, Parenthood nebo 2 Broke Girls (2 socky). V letošní sezóně získal hlavní roli v pilotu Bad Teacher, který byl vybrán pro seriál.

Photo © E!

Persy Daggs III.

Daggs se objevil v In Plain Sight a v Southlandu. Všichni ho však stejně nejvíce znají z Veronicy, kde hrál jejího nejlepšího kamaráda Wallace.

Photo © E!

Chris Lowell

Lowell hrál Veroničina vysokoškolského „kamaráda“ Pize. Po skončení seriálu se herec objevil v Private Practice. Slávu ovšem našel hlavně ve filmovém světě, kde zářil ve filmu The Help společně s Emmou Stone.

Photo © E!

Enrico Colantoni

Taťka Keith Mars, jeden z nejoblíbenějších televizních otců, se po skončení seriálu stal hvězdou policejního Flashpoint. Kromě toho ho fanoušci mohli vidět také v Person of Interest.

Photo © E!

Jason Dohring

Za chvíli finišujeme! Logan Echhols. Jeden z nejoblíbenějších seriálových krasavců zářil po skončení seriálu na CBS, v krátkém, předčasně ukončeném Moonlight. O pár let později se vrátil ke své domovské stanici, objevil se například v seriálu Supernatural, nebo nověji v Ringer. Dohring má se svou manželkou Lauren dvě děti.

Photo © E!

Kristen Bell

Od té doby, co opustila Neptune i špehování, se samotná Veronica vydala dobýt filmový svět. Zářila ve Forgetting Sarah Marshall, When in Rome a mnoha, mnoha dalších filmech. K seriálům se Kristen vrátila jako jedna z hlavních postav úspěšného House of Lies, který vysílá stanice Showtime. Herečka také propůjčila svůj hlas bloggerské drbně v Gossip Girl. Úvodní mluvená sekvence se stala charakteristikou seriálu a byla jeho součástí po celých šest let. Kristen je zasnoubená s Daxem Shepardem, společně vychovávají holčičku Lincoln.

Photo © E!

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
hodně dávno
no šak práve :D ale dalo by sa to aplikovat aj na televiziu, lebo...
golf11
hodně dávno
Čo? Dick Casablancas je Candy Andy ? :D
Anyk
hodně dávno
tak já taky přidám pár chybek: u Julie Gonzalo je napsané, že její postava...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY