Facebook Twitter E-mail
27. března 2013

HIMYM: Obsadil seriál Matku?!

Přiznejme si to na rovinu. Poslední dobou jakýkoliv dámský casting v komedii How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) vyvolává vlnu spekulací o tom, zda právě tato kráska bude Tedovou osudovou a tou, na kterou všichni již osm let netrpělivě čekáme.

Ani nejnovější zpráva není výjimkou. Nejnovější castingovka uvádí, že v seriálu bude hostovat herečka Casey Wilson, kterou můžete znát z jiné komedie, do hrobu kráčejících Happy Endings. Wilson se objeví v poslední epizodě osmé série, kterou CBS divákům nabídne 13. května.

Spolu s ní se představí Keegan-Michael Key (Key and Peele). Herci ztvární pár, který zrovna večeří ve stejné restauraci, kam zavítají také již skoro manželé Robin a Barney.

Více informací zatím není známo. Nabízí se tak otázka: Jde jen o náhodný casting doprovodného páru, který v seriálu nemá žádnou výraznou úlohu? Nebo se z nenápadné dívky stane Ta Pravá?

Zatím to vypadá, že na odpověď si budeme muset ještě chvíli počkat.


Líbí se vám obsazení Casey? Máte tuto herečku v oblibě? Brali byste ji jako Matku?

(Zdroj: Vulture)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

octavie1
před 238 týdny
Proč si celou dobu myslím, že matka bude blondýna?
Ivčí
před 233 týdny
No v jedné epizodě bylo, že se potkali na svatbě, ona tam zpívala nebo...
ševča
před 230 týdny
no matka má být v poslední řadě a ta ženská mi tak leze na nervy...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY