Facebook Twitter E-mail
27. března 2013

Autoři Matrixu se předvedou se sci-fi seriálem na Netflixu

O tom, že autoři kultovního sci-fi filmu The Matrix, sourozenci Wachowští, pokukují po seriálovém světě, se už nějakou chvíli ví. Teď už to jejich pokukování ale dostává výrazně konkrétnější obrysy. Netflix jim totiž odklepl 10 dílů s plánovaným odvysíláním v roce 2014.

A o co jde? Jedná se o sci-fi seriál Sense8, který vyvíjí ve spolupráci s další hvězdou sci-fi a to s Michaelem Straczynskim, tvůrcem seriálu Babylon 5, který bude u seriálu fungovat jako showrunner. Příběh je zatím popisován velmi neurčitě jako „Globální propojení myslí, lovících duše.“

Neptejte se mě, netuším, co tím chtěl autor říct, při troše fantazie by se takhle dal popsat i Matrix. Však i všichni okolo projektu říkají, že příběh bude vyprávěn klasickým „Wachowski“ stylem. Napovědět trochu může i to, jakým způsobem je námět napadl.

Před pár lety jsme měli noční diskuzi nad tím, kam se ubírají technologie a kam se díky tomu vyvíjíme my lidi a tak vznikl námět Sense8.


Těšíte se na první setkání bývalých bratrů Wachowských s televizní obrazovkou?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Hurvi
před 238 týdny
"Veľký tvorca" sa vracia s novým seriálom? Tak to sa teším čo to...
Morrigan
před 238 týdny
Wachowští a Straczynski? WOW! Z toho by mohlo být něco opravdu velkého. Těším...
kacka.irena
před 123 týdny
"Bývalých bratrů Wachowských". Ale no tak. To bylo hnusný. Ale na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY