Facebook Twitter E-mail
28. března 2013

Deadly Heat - nová Castlovka

Je to tak. Čeká nás pátá kniha z pera televizního spisovatele Richarda Castla. Bude se jmenovat Deadly Heat a její příběh navazuje tam, kde skončila kniha předchozí.

Nikki pokračuje ve sledování bývalého CIA agenta, který nařídil před deseti lety vraždu její matky. Za zády má už tradičně svého přítele, Pulitzerem ověšeného novináře Jamesona Rooka. Jejich společné úsilí odhaluje motiv vraždy, ale zároveň odkrývá i jedno smrtící tajemství. Ale to už není historií, protože se děje právě teď.

Komplikovaná mise s cílem přivést bývalého špiona do náručí spravedlnosti a zároveň překazit hrozící teroristický útok, dostává nový rozměr v okamžiku, kdy sériový vrah začne 20. okrsek terorizovat výhružnými zprávami. Všichni na oddělení mají co dělat, aby ho zastavili. Jenže chladnokrevný vrah si z nich nic nedělá a oddělení poslal zprávu se jménem příští oběti. Detektiv Heatová.


Už jste četli předchozí knížky? A těšíte se na další?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VáclavB
hodně dávno
Jó já mám 3 knihy cz a už se těším na další :)
Kubalova.Deniska@seznam.cz
hodně dávno
Všechny 3 díly mám několikrát předčtené a čekání na 4. je nekonečné.
Jaju
hodně dávno
Tak to je super zpráva, knihy v CZ mám všechny :-) a podle mého názoru...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY