Facebook Twitter E-mail
29. března 2013

Spin-off OUaT našel Alenku a získal název!

Potenciální spin-off pohádkového Once Upon a Time, odehrávající se v pohádkové zemi Wonderland, našel včera svou hlavní hrdinku.

Australská herečka Sophie Lowe byla obsazena do role Alice (Alenky) ve spin-offu, který nyní má již i svůj oficiální název:

Once: Wonderland

Alice je popisována jako dobrosrdečná dívka. Nese sebou břímě a jizvy ze svého dosavadního těžkého života.

Lowe se přidává k nedávno obsazeným hercům Peterovi Gadiotovi a Michaelovi Sochovi (Being Human). Gadiot ztvární Cyruse, romantickou známost Alice s tajemnou minulostí. Socha na sebe vezme úlohu spodka (srdcového kluka), dobrodruha, muže akce, samotáře a lamače dívčích srdcí.

Once: Wonderland natočí svou prezentaci (pět scén potenciálního pilotu) ve Vancouveru poté, co se dotočí druhá série Once Upon a Time. Zatím se počítá s tím, že by seriál nesl podobu uzavřených třináctidílných celků, které by se vysílaly během zimní přestávky OUaT. Podobný koncept lze nalézt například u dramatu American Horror Story.

Tvůrci OUaT, Eddy Kitsis a Adam Horowitz, se ujmou scénáře. Pokud ABC projekt vybere pro seriál, do pozic showrunnerů k nim přisednou také producenti Jane Espenson a Zack Estrin (Prison Break).


Jak se vám líbí Alice? Pořád ještě nemáte o tento seriál zájem? Nebo mu pomalu pookřáváte? :)

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mescalamba
před 238 týdny
Zvláštní holka.. Šanci tomu dam, protože OUaT je dobrý a něco...
Alicee
před 238 týdny
Určitě budu koukat.OUaT je pro mě velmi dobrý seriál,takže tomu dám určitě...
zuzu123
před 237 týdny
OUAT mám ráda, takže bych se určitě dívala...seriál z wonderlandu by mohl...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY