30. 3. 2013

Dvakrát více Doctorů během speciálu k 50. výročí seriálu!

Dvakrát více Doctorů během speciálu k 50. výročí seriálu!

Minimálně jeden bývalý Pán času a jedna jeho bývalá něžná společnice se upsali k tomu, že se objeví ve speciálu k padesátému výročí seriálu Doctor Who, které se začne ve Velké Británii natáčet již příští týden.

O koho se jedná? Vrátí se Doctor David Tennant a Rose Tyler neboli Billie Piper! Dvojice se přidá k současným hvězdám seriálu, Mattovi Smithovi a Jenně-Louise Coleman.

Kromě nich byl do speciálu obsazen John Hurt (Alien). Scénář k epizodě vytváří Steven Moffat a režie se ujme Nick Hurran. Zpráva přichází ruku v ruce s návratem sedmé série nového Doctora, který BBC odvysílá již dnes večer.

Tennant se jako Doctor poprvé objevil v červnu 2005 a roli hrál až do 1. ledna 2010. Po odchodu ze seriálu jej fanoušci mohli vidět v minisériích The Spies of Warsaw a Single Father. Nyní herec září v seriálu Broadchurch.

Billie Piper v seriálu působila od května 2005 až do Tennantova odchodu. Po Doctorovi získala hlavní roli luxusní prostitutky v seriálu The Secret Diary of a Call Girl, který se dočkal čtyř sezón.

Kromě speciální epizody tvůrci seriálu připravují k padesátiletému výročí televizní film, který zdokumentuje historii seriálu a zvýrazní Doctorovy hlavní cesty. V hlavní roli snímku An Adventure in Space and Time se objeví David Bradley, který ztvární roli herce Williama Hartnella, který se na obrazovkách objevil jako první seriálový Doctor.


Co říkáte na dva Doctory v jednom speciálu? Dva Doctoři, dvě společnice? Nebude v epizodě mírně přeplněno? :) A co dokumentární film, objeví se ve vašem watchlistu?

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře13zobraz všech 13 příspěvků
corine

corine

Ale potkal. V mnoha předchozích speciálech, plus šestý Doktor se v jednom dobrodružství potkal...
hodně dávno
Trifi

Trifi

Člověk s tím tak nějak počítal, doufal v to... A stejně když to má černé na bílém si málem ucvrkne...
hodně dávno
Ajam

Ajam

No je fakt že původní serii jsem neviděl, ještě sem k tomu nedostal :-(
hodně dávno
Další články k tématu