Facebook Twitter E-mail
2. dubna 2013

Soutěž o komiksy The Walking Dead!!!

Když se podíváte z okna, pořád tam není počasí, co by člověka příliš těšilo. V podstatě je to ideální na trávení času s dobrou knihou, koukáním na seriál nebo čtením komiksu. Nebo také soutěžením na SerialZone, co říkáte? Ne, nešálí vás zrak, opravdu tu pro vás máme další parádní soutěž o ještě parádnější ceny. Ty tentokrát věnovalo vydavatelství CREW, které se s tím opravdu nepáře. Máte rádi seriál Živí mrtví (The Walking Dead)? Mrzí vás, že třetí sezóna právě skončila a báli jste se, že vám budou hrdinové chybět? Pro všechny fanoušky zombíků je tu příležitost obohatit si vlastní knihovničku o opravdu zajímavé kousky.

Soutěžit můžete už nyní a to na obvyklém místě. Pro každého výherce jsou tedy připraveny výše zmíněné komiksy. Výherce prvního místa dostane rovnou 6 dílů! Podle nás je rozhodně o co hrát, souhlasíte? Neváhejte a utíkejte odpovědět na první otázku!

Stejně jako minule se samozřejmě můžete těšit na přímý přenos losování vítězů. Losování proběhne ve službě „hangout“ (setkání) na Google Plus a odkaz na něj naleznete včas přímo na stránce soutěže. Upozorněni na něj budete včas také na Facebooku.

Hodně štěstí všem!

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fruiko
před 244 týdny
Ani ne, jsou dvě lehké možnosti, jak to najít...
BuBBleS
před 244 týdny
tak zákeřný je to jen v tom, že se do úzávěrky změní počet lidí, kteří...
Fruiko
před 244 týdny
Myslím, že tam je dostatečný limit. V nejhorším uznám i tu odpověď...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY