Facebook Twitter E-mail
24. listopadu 2013

Nejšílenější romantická gesta

Člověk by nevěřil, co dokáže pro svou životní lásku udělat. V tom lepším případě to vyjde, v tom horším někdo skončí v márnici. Ať tak či onak, rozhodně lze říct, že seriálový svět je na romantiku hodně bohatý. Proč se držet tradice, když se dají vymyslet nejrůznější šílenosti?

V dnešním fotočlánku se podíváme na deset případů toho, čeho všeho jsou naše oblíbené zoufalé postavy schopné pro svou milovanou polovičku podstoupit. Raději se posaďte, ať to s vámi nešlehne ;-) Vzpomínáte si i na další šílená gesta, kterými si seriálové páry dokazovaly svou lásku?

Grey's Anatomy (Chirurgové)

Izzie se snažila svého milence Dannyho zachránit za každou cenu. Rozhodla se riskovat s jeho životem a přeřízla mu v nemocnici trubičky, aby se jeho stav zhrošil a on se posunul v transplantačním seznamu. Plán jí mírně nevyšel, Denny umřel. A pak přišel sex s duchem.

Photo © ABC

Friends (Přátelé)

Velké a negativní zpovědi nejsou během svateb příliš vítané. Tento fakt ovšem nezabránil Rachel, aby se pokusila zastavit Rossovu svatbu s Emily. Samozřejmě tomu ještě předcházel menší trapas Rosse, který Emily během svého svatebního slibu nazval jménem Rachel.

Photo © NBC

Desperate Housewives (Zoufalé manželky)

Když to Bree s manželem Rexem skřípalo, dala si na chvíli pauzu a seznámila se se sousedem, lékárníkem Georgem. Ten se rozhodl, že se nezastaví před ničím, aby této příležitosti využil. Pomalu, ale jistě a pravidelně začal Rexovi dávat jed až do doby, kdy se z Bree stala vdova. Ze začátku jejího zármutku toho George dokázal využít, ale nakonec se mu jeho plán přece jen vymstil.

Photo © ABC

Sex and the City (Sex ve městě)

Carrie toho během šesti let ve vysílání stihla natropit opravdu hodně. Jedním z největších momentů však bylo, když ignorovala svůj pocit a přijala Aidanovu nabídku k sňatku. Potom ovšem odmítla nosit zásnubní prstýnek a odkládala datum svatby. Problém byl ten, že ve skrytu duše by kráčeli uličkou jen proto, aby se Aidan zbavil nedůvěry k Božskému. To se jim vymstilo a Carrie neúspěch tohoto vztahu poznamenal na mnoho dalších let.

Photo © HBO

Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů)

Když se nad tím zamyslíte, tak Warrenovo rozhodnutí vytvořit ženu-robota bylo v podstatě začátkem všech špatných věcí, které se kdy Buffy staly. No dobře, to asi trošku přeháním, ale tenhle krok nakonec vedl ke Spikově nechutné aféře s Buffy robotem, stejně jako ke snaze Willow zničit svět poté, co jí Warren zabil Taru. Všechny tyto události byly důsledkem romantické závislosti. Všechny stopy vedou zpět k Warrenovi.

Photo © WB

Scandal

Olivia Pope se poučila poté, když vložila osud svobodného světa do rukou svého ženatého milence, kandidáta na prezidenta, Fitze Granta. Bezradný Fitz se nakonec naučil politicky manévrovat, ztratil veškerou důvěru v Liv a obrátil se k alkoholu. Brzy byl opilý jak z moci, tak ze skotské. To nikdy není dobrá kombinace.

Photo © ABC

Felicity

Abych byla férová, tak musím přiznat, že spousta středoškolaček asi někdy snila o tom, že opustí svůj přednaplánovaný životní plán a přestěhují se na druhý konec země kvůli klukovi. Ale co v případě, když tento kluk danou dívku ani nezná? A ona vše bude riskovat jen kvůli možnosti prvního rande. Tehdy by měl nastoupit mozek no ne? Ne v případě Felicity, která odešla ze Standfordu, aby nastoupila na univerzitu v New Yorku spolu se svou platonickou láskou Benem.

Photo © WB

The Office (Kancl)

Tohle byl twist, který šokoval jak Phyllis, tak diváky. Poté, co Angela přijala Andyho nabídku k sňatku, se čerstvá snoubenka vytratila nahoru do kanceláře Dundera Mifflina, kde ji kamera zachytila při sexy akci s jejím bývalým, s Dwightem. Jejich aféra pokračovala celou pátou sérii.

Photo © NBC

True Blood (Pravá krev)

V seriálu, kde jsou upíři, vlkodlaci a víly na denním pořádku, se fanoušci naučili očekávat trošku odvážnější momenty. Jedním z nejvíce šokujících, stejně jako inspirativních, twistů zahrnoval odhalení faktu, že tělo Jessicy by se po sexu vrátilo do původní pannenské formy. To do značné míry ovlivnilo její vztah s prvním klukem, s Hoytem Fortenberrym. Než se přesunula k Jasonovi Stackhouseovi, už na tomto však najednou vůbec nezáleželo.

Photo © HBO

Beverly Hills, 90210

Na závěr něco ze staršího soudku. U bohatých a slavných je asi v módě mírné předstírání. Brenda se rozhodla, že bude předstírat francouzský přízvuk, aby ohromila hezkého kluka. Když se později do Beverly vrátil, musela s celou šarádou pokračovat, aby svého milého neodehnala…

Photo © WB

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tempy
před 208 týdny
Tak Izzie v šílenosti rozhodně vede. Ještě dneska vidím ty její plesový...
LenkaTalaskova
před 208 týdny
Potěšil mě Warren a i Brenda. Opět skvělý fotočlánek.
Maarti
před 208 týdny
Opět parádní fotočlánek! Ani nevím, jestli za mě vítězí Izzie s Dannym...

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY