Facebook Twitter E-mail
31. března 2013

Promo-videa: True Blood, Falling Skies, Defiance a W13

V posledních dnech se opět nakupilo několik promo-videí, teaserů a trailerů, tak vám je přinášíme i tady! První náhled na šestou řadu True Blood? Splněno! Nové připomenutí prvních dvou řad Falling Skies? Splněno! Další nové promo na Defiance? Splněno! A promo na druhou polovinu Warehouse 13? Taky splněno! :-)

True Blood (Pravá krev)

Velký, zlý a nahý Bill je zpět! A je krvavější než kdy předtím! Šestá série True Blood začne na HBO 16. června a my tu máme první náhled na krveprolití, které Bill způsobí…


Falling Skies

9. června na obrazovky stanice TNT opět přiletí mimozemšťané… v ten den má totiž premiéru třetí série sci-fi seriálu Falling Skies! Pojďte si s námi připomenout první dvě řady! :-)


Defiance

A když už jsme u toho sci-fi… už za čtrnáct dní tu budou další mimozemšťané! Na stanici Syfy totiž startuje dlouho očekávaný projekt Defiance. A vypadá to velmi, velmi zajímavě! :-)


Warehouse 13 (Skladiště 13)

Již za necelý měsíc se se svojí druhou polovinou čtvrté série vrací na obrazovky stanice Syfy seriál Warehouse 13! Může tým ze Skladiště 13 zachránit Artieho? A celý svět?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

amelia.cz
před 237 týdny
Falling skies, W13 a čeká nás ještě Continuum. Fanoušek sci-fi teď musí vrnět...
Maarti
před 237 týdny
Tak tenhle trailer Defiance je ještě lepší, už se těším :)
Tempy
před 237 týdny
Říkala jsem to minulou sérii, říkám to opět - kill Bill! :D Teď ještě vydržet...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY