Facebook Twitter E-mail
31. března 2013

Soutěž pro překladatele - výsledky a nový start (jaro)

Od léta roku 2012 mohou na SerialZone soutěžit překladatelé seriálů ve vlastní soutěží a za svou práci tak být alespoň symbolicky odměněni. Protože si většina fanoušků jejich práce váží a nezapomínají děkovat, soutěž se stále těší slušné oblibě. Se začátkem roku 2013 začala další (zimní) část soutěže a my vám nyní přinášíme její výsledky.

Výhercům patří velká gratulace a jménem všech fanoušků také dík za práci, kterou dělají. Garantem a sponzorem cen pro zimní kolo byl opět Comicspoint, jenž přišel tentokrát s výběrem cen v takové podobě, která není úplně běžná. Pravidla pro účast v soutěži naleznete na stránce k tomu určené. Nové ceny tam naleznete během zítřka.

Zároveň s tím vším samozřejmě můžeme oznámit, že nové jarní kolo bude zahájeno 1.4.2013 a ukončeno bude poslední červnový den.

Nejstahovanější překladatel – channina

Channina je na překladatelské scéně známá a je fakt, že za práci vzít umí. Znovu se proto objevuje na předních místech a řadí mezi výherce. Otázkou samozřejmě zůstává, zda ji nebude chtít z trůnu někdo v jarní části sesadit. Najde se nějaký odvážlivec a pracant?

Překladatel s nejvíce díky – haroska

Máme tu další kategorii. Za překlady nezapomínáte autorům děkovat a to je opravdu dobře. Jak jinak svou oblíbenou překladatelku za její práci ocenit? Haroska boduje znovu a znovu, tahle ženská od těch překladů snad nevstává :)

Překladatel s nejvíce překlady – meimei

Meimei se zapojila do práce tentokrát opravdu pořádně a díky své píli si vysloužila přední místo. Potvrdí svůj výkon a uspěje i v jarní části? Pokud se nemýlím, je to její první umístění na stupních vítězů a předpokládám, že udělá co půjde, aby si svou pozici udržela.

Náhodně vylosovaný účastník – seekinangel

Každý výherce si odnáší parádní cenu – najdete mezi nimi třeba kuchyňskou zástěru s motivem Supermana, jídelní hůlky s hlavičkami vetřelců nebo komiks. Ten, kdo nevyhrál, má novou šanci v novém kole. Neváhejte, šanci má opravdu každý. Může se vás usmát i štěstí, nikdy nevíte :)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

xtomas252
před 242 týdny
Gratulace :)
haroska
před 242 týdny
Že ona se ti křivila ruka??:D
Salem
před 242 týdny
přklad...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY