Facebook Twitter E-mail
2. dubna 2013

VOYO rozšíří svou online knihovnu o další seriály s titulky!

Máte rádi seriály či filmy v originálním znění s českými titulky? VOYO je pro vás jako dělané. Jde o online filmovou a seriálovou databázi, ze které si můžou fanoušci vybrat z více než patnácti set filmů a seriálů ten, na který zrovna mají chuť.

Nás samozřejmě nejvíce zajímají seriály. Čeho se zde dočkáme? Již nějaký ten pátek jsou v knihovně k dispozici kompletní série Spartaca, britcomu IT Crowd (Ajťáci), historického Merlina, legendárního Mr. Beana nebo třeba komedie Black Books.

Tím ale výčet zdaleka nekončí. VOYO svůj katalog neustále rozšiřuje. Nyní přichází s novými tituly od SONY Pictures. To pro seriálové maniaky znamená jen jedno. Uživatelům budou k dispozici celé série The Client List, cenami ověnčeného Breaking Bad (Perníkový táta) a dlouholeté komedie stanice NBC, Community (Zpátky do školy). Stejně jako u ostatních seriálů i tato trojice bude dostupná v originálním znění s českými titulky.

Do konce dubna se v portálu objeví první série The Client List, tři série Breaking Bad a tři série Community. Seriály zatím nejsou kompletní, nicméně nové řady zmíněných titulů se do archívu postupně doplní také.

Pokud jste spíše na osvědčenou klasiku, jistě vás potěší možnost sledovat veteránský sitcom Married with Children (Ženatý se závazky) nebo historické drama The Tudors (Tudorovci).

V neposlední řadě se ve videoportálu přidal odkaz na letošní novinku Last Resort (Poslední základna). Pokud vám tedy nějaký díl na FANDOVI utekl, můžete jej dohnat právě na VOYO, kde jsou k dispozici všechny již odvysílané epizody.


Využíváte videoportál VOYO? Těší vás nová nabídka? Jaký další seriál byste zde uvítali vy?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ajka
před 242 týdny
amelia.cz:Na VOYU žádné reklamy nejsou. A video jede podle toho, jakou...
BuBBleS
před 242 týdny
vycházel jsem z informací na stránce: Využijte zdarma 7 dnů zkušebního...
ševča
před 237 týdny
napsání tohohle článku bylo odměněné nebo co? znělo to strašně nadšeně na to,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY