Facebook Twitter E-mail
3. dubna 2013

Hvězda z Glee je na odvykačce!

Zpráva vyšla již předevčírem aka 1. dubna, nicméně jsme jí nemohli uvěřit a tudíž ani nešířili dál, abychom vám případně neservírovali nesmysly.

Nicméně tohle opravdu není apríl. Jedna z hvězd seriálu Glee se opravdu přihlásila na odvykací kůru.

Herec Cory Monteith, který fanouškům vešel do podvědomí svou rolí Finna Hudsona, se dobrovolně zapsal na odvykačku kvůli své závislosti. Potvrdil to hercův publicista. „Cory žádá fanoušky, aby respektovali jeho soukromí a napomohli mu tak k rychlejšímu a účinějšímu zotavení.“

Současná přítelkyně a kolegyně Coryho, herečka Lea Michele (Rachel v Glee), v oficiálním vyjádření uvedla: „Coryho miluju a podporuju. Během tohoto těžkého období za ním pevně stojím. Jsem vděčná a pyšná, že učinil toto rozhodnutí.“

K události se vyjádřili také tvůrci seriálu, který herce proslavil: „Cory je milovaný člen naší Glee rodiny. Plně ho v jeho rozhodnutí podporujeme a doufáme, že se mu dostane pomoci. Všichni ze seriálu mu přejí, ať se rychle uzdraví, a těší se na jeho návrat.“

Monteith bojoval se svou závislostí již dříve. V roce 2011 v jednom z rozhovorů prozradil, že v devatenácti letech měl vážný problém s drogami, který vyústil v jeho první odvykací kůru.

Čtvrtá sezóna Glee je stále v produkční fázi, zbývá natočit ještě dvě epizody. Tvůrci uvedli, že absence Coryho (Finna) bude v příběhu vysvětlena.


Překvapila vás dnešní zpráva? Věděli jste, že herec měl již v minulosti problém s drogovou závislostí? Oceňujete jeho rozhodnutí?

(Zdroj: EW)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lucius
před 242 týdny
Přesně tak u obojího. Taky jsem to četla na apríla a když to bylo už...
emily84
před 242 týdny
Promiň Nějak my nedošlo že se tato informace v článku vyskytuje. Znám...
M.
před 240 týdny
Měla by jsi být ráda, že se aspoň přihlásil na tu odvykačku...do drog může...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY