Facebook Twitter E-mail
4. dubna 2013

Hostující hvězdy v Hawaii Five-0

V květnových epizodách seriálu Hawaii Five-0 se představí několik hostujících herců – včetně jednoho, jenž by mohl rodině McGarrettových dělat problémy. Kdo to bude? Tak to budete muset číst dál…

Dozvěděli jsme se, že Craig T. Nelson (na obrázku; Parenthood, The District, Coach) ztvární bývalého agenta CIA, který je hladový po moci. Kromě něj se v epizodě zaměřené na únosy dětí objeví Mare Winningham (Hatfields & McCoys, Chirurgové), která byla nominována i na Oscara, Henry Rollins (Sons of Anarchy) a Don Swayze (True Blood, Carnivale).

Bývalý agent v podaní Nelsona je podezřelý z nekalých praktik a prodávání informací, když byl ještě u CIA. Má informace, které by mohly uškodit současným i bývalým agentům ústřední zpravodajské služby. A to není dobrá zpráva pro Doris McGarrettovou (Christine Lahti), která stále ještě neřekla pravdu o své minulosti s agenturou…

V další epizodě zvtární Rollins krutého muže, jenž unesl několik dětí a nyní je drží ve svém domě. Jeho manželku si zahraje právě Mare Winningham, která se snaží, aby se děti měly dobře. Nejspíš však netuší, jak moc jsou děti vyděšené. No a Don Swayze bude hrát možného podezřelého při únosu mladé dívky, avšak později Steve (Alex O'Loughlin) a Danny (Scott Caan) odhalí, že je nevinný.

Pětice havajských vyšetřovatelů se s novou epizodou vrátí na obrazovky CBS 15. dubna. Těšíte se?

(zdroj: Zap2it)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Arkantos
před 241 týdny
Vyzera to zaujimavo. Tesim sa velmi, Tieto pauzy fakt neznasam, Medzi...
dixi789
před 241 týdny
Přesně tak člověk z toho pak nic nemá.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY