Facebook Twitter E-mail
4. dubna 2013

V seriálu The Walking Dead se povyšovalo...

Minulou neděli (respektive v pondělí) se vysílala finálová epizoda třetí série seriálu The Walking Dead (Živí mrtví). jsme psali o tom, že tato epizoda opět trhala rekordy ve sledovanosti, teď pro vás ale máme bleskovku s informacemi, kteří herci byli povýšeni na hlavní postavy počínaje čtvrtou řadou. Takže pokud se chcete nechat překvapit nebo jste ještě neviděli finálový díl, nečtěte dál…

Prvními povýšenými jsou Chad L. Coleman a Sonequa Martin-Green, kteří ve třetí sérii účinkovali jako Tyreese a Sasha. Ve finále třetí řady odmítli pomoct Guvernérovi s útokem na Ricka a jeho skupinu, aby v závěru epizody odvezli děti a starší osoby z Woodbury do bezpečí vězení…

Chad Coleman je nejvíce známý rolemi v seriálech The Wire, I Hate My Teenage Daughter a It's Always Sunny in Philadelphia. Sonequa Martin-Green v současné době účinkuje ve druhé řadě seriálu Once Upon a Time jako Tamara, snoubenka Neala. Dříve jsme ji mohli vidět v The Good Wife, NYC 22 a Army Wives.

Další povýšenou je Emily Kinney, která se k seriálu připojila ve druhé sérii jako nejmladší dcera Hershela. Od čtvrté řady tedy bude také hlavní postavou.

Tím nejvíce spoilerovým jménem je však David Morrissey! Guvernér se tedy vrátí i ve čtvrté sérii a také jako hlavní postava! Tento britský herec se původně upsal pouze jedné (třetí) sérii, avšak vrátka zůstala otevřena, a tak jej znovu uvidíme. „Potenciál tam je vždy… nebo může zemřít třeba už v příští epizodě. Je to The Walking Dead, člověk nikdy neví,“ řekl Robert Kirkman, výkonný producent seriálu a tvůrce komiksu.

Karen, jediná přeživší Guvernérova masakru, kterou ztvárňuje herečka Melissa Ponzio, bude ve čtvrté sérii účinkovat jako pravidelně se vracející postava.


Jste rádi, že se Guvernér vrátí? Nebo byste ho už raději viděli pod drnem? A co říkáte na ta další povýšení?

(zdoje: TV Line, HollywoodRepor­ter)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Viv
hodně dávno
Guvernér by měl umřít co nejdříve! A změna hlavních postav je zajímavá. No,...
Furiant
hodně dávno
Jaká změna? :-) To není změna, to je jenom přidání dalších herců mezi...
JMikee
hodně dávno
Super ze budou novy postavy uz to zacinalo vymirat... Tyreese je super, a holky...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY