5. 4. 2013

Vikingové si vybojovali druhou sérii!

Vikingové si vybojovali druhou sérii!

O tom, že History Channel válí, už jsme několikrát psali. Nyní se stanice odvděčila svým fanouškům, kteří tento úspěch umožnili. Stanice oznámila, že oficiálně prodlužuje své první skriptové drama Vikings pro druhou sérii.

Druhá řada bude mít deset epizod a pravděpodobně se začne vysílat na začátku roku 2014. Natáčení se chystá již na toto léto.

Finále první řady se na History Channelu objeví 28. dubna. Seriál si dosud v první sérii vede velmi dobře. V uplynulých týdnech mu předcházela veleúspěšná minisérie The Bible. Na pilotní epizodu se dívalo 6,2 milionů diváků, čímž seriál převálcoval veškerou konkurenci ze strany velké pětky a vysloužil si ocenění nejlepší start roku u nového seriálu na kabelovce (pozn.: Bible se nepočítá, je to minisérie, ne seriál).

„Vikings je pro nás dvojnásobná výhra. Jakožto první skriptový seriál získal pozitivní ohlas ze strany recenzentů a kritiků, silné ratingy a vášnivou a věrnou fanouškovskou základnu. Seriál začal nahoře, kde se dosud drží. Tím History Channel zařadil mezi výrazné hráče, co se skriptových seriálů týče,“ řekl Dirk Hoogstra, viceprezident vývojové a programové skladby stanice.

Pro fanoušky seriálu jsme připravili rozhovor s tvůrcem. Pokud se vám líbil, tak se můžete začít těšit, již brzy se dočkáte také nějakého toho povídání s hlavními představiteli.


Sledujete Vikingy? Jste rádi za druhou sérii? Myslíte, že je stále dost materiálu, který seriál může zpracovat a nabídnout divákům?

(Zdroje: TV.com, Deadline)

Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře10zobraz všech 10 příspěvků
Katschaba

Katschaba

Skvělá zpráva! Tenhle seriál jsem si zamilovala hned po prvním díle :-)
hodně dávno
roselaflore

roselaflore

Super! Sice se to dalo čekat, ale nemění to nic na tom, že jde o dobrou zprávu :-)
hodně dávno
Bety Lu

Bety Lu

Bylo by super, kdyby každá série byla s jinou postavou a v jiném období. Ráda bych viděla...
hodně dávno
Další články k tématu