Facebook Twitter E-mail
6. dubna 2013

Whedonův dvorní herec míří do S.H.I.E.L.D.!

Jeden z veteránů tzv. Whedonverse neboli vesmíru točícího se kolem génia Josse Whedona dostal pozvánku do pilotu S.H.I.E.L.D..

I když zprávu stanice ABC oficiálně nepotvrdila, na TV Line jsou přesvědčeni o tom, že Whedon do svého nejnovějšího projektu obsadil bývalého pomocníka Angela, J. Augusta Richardse alias Charlese Gunna!

Je tu ale háček. Nebo spíše velký otazník. Jelikož role Richardse je zatím přísně utajená informace! Tím pádem mají fanoušci volné pole ke spekulaci a bouřlivé diskuzi!

Whedon se již dříve vyjádřil o obsazování rolí ve svých dílech:

„Vždy hledáte toho nejlepšího herce pro danou roli. Pokud je to osoba, kterou již znáte, tím líp. Tím vám ubyde kus práce. Ale i když bych děsně rád (opět) vytvořil film, ve kterém se objeví pouze mí přátelé, pořád jsem ve stavu, kdy chci svou rodinu rozšiřovat.“

Richards se po skončení Angela v roce 2004 seriálovému světu rozhodně nevyhýbal. Ve stálejší roli se objevil v seriálech Conviction (Usvědčeni) a Raising the Bar, hostoval také v Emily Owens, MD, Warehouse 13 (Skladiště 13), The Mentalist (Mentalista) nebo v Grey's Anatomy (Chirurgové).


Patří Charles Gunn mezi vaše oblíbené postavy? Máte radost z toho, že se Richards v S.H.I.E.L.D. objeví? Jakou roli byste si u něj představovali?

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 237 týdny
J. August Richards rozhodně patří mezi mé oblíbené. A pokud se to oficiálně...
Maarti
před 237 týdny
Já se na to taky moc těšim! J. Augusta bych taky ráda viděla někde na delší...
Ajam
před 237 týdny
A koho bude hrát? Žeby Nicka Furyho, když už z něj na filmovém plátně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY