Facebook Twitter E-mail
8. dubna 2013

Norma a Norman za rok znovu!

Pouhé tři týdny stačily novince stanice A&E, dramatu Bates Motel, k tomu, aby si seriál vysloužil objednávku na druhou sérii.

Stanice dnes oznámila, že seriál obnovuje a objednává mu desetidílnou druhou řadu, která se do vysílání dostane v příštím roce.

Bates Motel si během svých prvních týdnů získalo přízeň kritiků i věrné publikum," řekl Bob DeBitetto, prezident a generální manažer A&E network. „Díky úžasnému scénáři a perfektním hereckým výkonům v čele s Verou Farmigou a Freddiem Highmorem jsme nadšení a zvědaví, kam Carlton a Kerry [Carlton Cuse a Kerry Ehrin, výkonní producenti a tvůrci seriálu, pozn. redakce] toto drama zavedou dál.“

Druhá série začne svou před-produkci již letos, předpokládá se, že stanice nové epizody nasadí do vysílání na začátku roku 2014.

Premiérový díl seriálu přilákal k obrazovkám čtyři a půl milionu lidí, z čehož dva a půl milionu patřilo do klíčových skupin 25–54 a 18–49 let. Tato čísla řadí Bates Motel na první příčku nejsledovanějších dramatických debutů stanice A&E v celé její historii.


Sledujete Bates Motel? Potěšilo vás, že seriál získal druhou sérii? Myslíte, že bude mít stále co říct?

(Zdroj: Deadline)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Moty
hodně dávno
Sice mě to potěšilo, ale nevim kam se to bude rozvíjet v další řadě, pokud...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY