Facebook Twitter E-mail
10. dubna 2013

Fortitude - nový seriál od Sky a Starz

Anglická stanice Sky Atlantic a americká stanice Starz si podaly ruce a objednaly nový, třináctidílný dílný dramatický seriál s názvem Fortitude.

O čem vlastně Fortitude bude?

Na místě, které se jen tak nevidí, leží městečko, jenž je obklopeno nádhernou arktickou krajinou a zároveň je považováno za jedno z nejbezpečnějších míst na světě. Nikdy zde nedošlo k násilnému zločinu, až do teď… k vraždě.

V tak malé společnosti, kde se každý s každým zná, se tato vražda dotkne naprosto všech a tak není divu, že začne ohrožovat budoucnost samotného městečka.

Místní šerif Dan Anderssen za normálních okolností vede špičkový záchranný tým, ale teď musí řešit brutální a šokující vraždu britského vědce. Je donucen spolupracovat s DCI Miltonem Caldwellem, britským detektivem, který do městečka Fortitude právě přiletěl. Jak vyšetřování pokračuje a seznam podezřelých narůstá, vzájemná důvěra mezi dvěma hrdiny začíná přerůstat v silnou nedůvěru.


Co se týče produkce, na svědomí ji mají studia Fifty Fathoms a Tiger Aspect a podle jejich informací by se seriál měl dostat na obrazovky v druhé polovině roku 2014.

O scénář se postaral Simon Donald, výkonnými producenty ze strany Sky jsou Anne Mensah a Madonna Baptist, za Fifty Fathoms a Tiger Aspect to jsou Patrick Spence a Simon Donald. Ze strany Starz pak Colin Callender.

Na závěr…

Mělo by se jednat o temný seriál pro dospělé plný vzrušení a se špičkovým finále. Herecké obsazení bude postupně vycházet najevo, tak se nechme překvapit.


Co si o tomto novém seriáu myslíte vy? Zaujal vás příběh? Těšíte se?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
CorteX
Autor miluje seriály stejně, jako miluje pivo a posezení s přáteli, taky rád překládá a když má chvilku, tak se vrhne i do většího psaní nebo koukne na film.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

roselaflore
před 236 týdny
Docela mě to nadchlo :-)
jukab
před 236 týdny
Ohranějším námětem seriálů jsou snad jen obyčejné krimiálky od CBS :(
kneznaL
před 236 týdny
Celkem se těším. Vypadá to zajímavě a vůbec mi nevadí, že už je to ohranější...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY