Facebook Twitter E-mail
10. dubna 2013

Třetí Doctor ve výročním díle... nebude.

Tedy ne Třetí, ale Devátý. Christopher Eccleston totiž dostal nabídku účinkovat v díle k 50. výročí tohoto seriálu. Ale odmítl. Jdou zvěsti o tom, že nejdříve nabídku přijal, ale poté náhle z projektu vycouval, oficiální zdroje BBC ale tvrdí, že Ecclestone o možnosti účasti vůbec neuvažoval.

Fanouškům Doctora tedy žádné dobré zprávy nepřinášíme. Pořád se ale mohou těšit na výroční díl, ve kterém budou vystupovat dva poslední Doctoři – David Tennant a Matt Smith. A přitom nebylo daleko od toho, aby ve výročním díle byli Doctoři tři. Steven Moffat, autor výročního dílu, se totiž s Chrisem několikrát sešel, aby zjistil, jak moc velký je z jeho strany zájem. Nakonec se ale Chris rozhodl, že se vrátit nechce.

Obsazení pro výroční díl tedy čítá výše zmíněného Tennanta a Smithe, společnice Billie Piper a Jennu-Louis Coleman, a hostující hvězdy John Hurta a Joannu Page. Další obsazení není známo, ale jakákoliv zpráva je v hledáčku světových médií. Tak jen čekejme.


Zdroj: zap2it.com

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

adil15
před 240 týdny
Bylo by zajímavé vidět všechny tři pohromadě, škoda. Christopher Eccleston se...
Nikuska181
před 240 týdny
Moja reč, ale tak čo už :(
Trifi
před 240 týdny
Musím se přidat k Donně - strašně ráda bych ji v seriálu ještě jednou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY