Facebook Twitter E-mail
11. dubna 2013

Natalie Dormer se z GoT přesune do Elementary...

… ale jen na chvíli. Bude totiž hostovat a zahraje si snad jednu z nejdůležitějších žen v Sherlockově životě – jeho bývalou lásku, Irene Adlerovou, jejíž tajemná smrt z rukou Moriartyho, která Sherlocka zavedla ke drogové závislosti, už byla v seriálu dříve zmiňována.

Herečka, známá svými rolemi v Tudorovcích a Hře o trůny, ale nebude mít v seriálu žádný štěk, vydrží v něm tři epizody. „Posouváme se do další kapitoly našeho seriálu, a v mnoha ohledech do předcházející kapitoly Sherlockova života,“ řekl Rob Doherty, výkonný producent show. A dodal: „Vztah s Irene Adler je pro Sherlocka možná ten nejdůležitější v jeho životě.“

A pak je tu ještě jedna minizpráva. Chápeme, že starostu New Yorku, Michaela Bloomberga, moc lidí nemusí kvůli jeho zákazu prodeje větších jak čtvrtlitrových porcí slazených nápojů (a pevně věříme, že tito lidé jsou soustředěni převážně na severozápadě USA), producenti seriálu The Good Wife mají ale jiný názor. Tento člověk, který je mimochodem i desátým nejbohatším Američanem, se totiž objeví ve finále aktuální 4. sezóny, které se bude vysílat 28. dubna.

Pro Michaela Bloomberga to není první cameo v seriálech, už si zahrál i ve 30 Rock.


Zdroje: Entertainment Weekly, Deadline.com, Hollywood Reporter

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Elanne
před 235 týdny
Po Laře Pulver a Rachel McAdams, další skvělá Irene... Těším se :-)
VanThomass
před 235 týdny
Skvělá herečka, čím víc bude hrát, tím lépe ;-)
ševča
před 231 týdny
jako annu boleynovou jsem ji nesnášela, ale v got a casanovovi je dobrá...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY