Facebook Twitter E-mail
10. dubna 2013

A&E si objednala seriál! Po prodloužení Bates Motel má krimi

Poslední dobou nás stanice A&E zásobuje zprávami každý den. Nedávno to bylo tak trochu očekávané (i když ne tak brzy) obnovení seriálu Bates Motel pro druhou sezónu, dnes je to zase nový seriál, který stanice natočí.

Those Who Kill, společný projekt produkčních společností Imagine TV a Fox 21, si A&E objednala pro desetidílnou řadu. Seriál je tvořen podle dánské seriílové předlohy z roku 2011 a podle knih Elsebeth Egholmové, jejich autorky. Příběh se točí kolem Catherine Jensenové (Chloë Sevigny – hl. role v Hit And Miss) a Thomase Schaffera (James D'Arcy – hl. role ve Virtuality), dvou detektivů, kteří tvoří jedinečné duo. Ona je ta superchytrá a honí sériové vrahy, on je forenzní psychiatr, který jí pomáhá se vcítit do myslí lidí, které hledá. Ona se mezitím vypořádává s minulostí, ve které může být sériovým vrahem i její nevlastní otec, a také hledá svého bratra, který v sedmnácti záhadně zmizel.

Takže další seriál o sériových vrazích? Prý ne. Je to prý seriálový obraz dvou lidí, kteří jsou hluboce spojeni, ale zároveň nějak poškozeni, a kteří mají temnou minulost. Tak uvidíme. Do vysílání by měl seriál přijít v roce 2014.


Zdroje: Deadline.com, Hollywood Reporter

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lavinia
před 236 týdny
Jsem zvědavá, ale trochu se toho bojím. Dánský Den som dræber totiž patří mezi...
ševča
před 228 týdny
já v tom vidím hannibala.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY