Facebook Twitter E-mail
10. dubna 2013

SyFy objednává tři nové reality show!

Den před očekávanými upfronts stanice SyFy přišla tak trochu předčasná zpráva. Stanice objednala tři nové neskriptové show, které se budou vysílat v druhé polovině tohoto roku.

Joe Rogan Questions Everything

Prozatím pracovní název pro show, ve které se Joe Rogan vydá po stopách nevysvětlených záhad a nepotvrzených teorií od Yettiho až k UFU. Joe bude po důkladných přípravách cestovat napříč Státy, aby našel odpovědi u těch správných lidí odpovědi na své otázky.

Přijde vám toto jméno známé? Mohlo by. Joe totiž dřív moderoval Fear Factor. Série začíná 16. července.

Cosworld

Cosplay je zkratka z anglických slov „costume play“, což v překladu znamená kostýmová hra. Jako cosplay označujeme kostým, v němž se daný člověk snaží vypadat jako nějaká postava z anime nebo mangy. Takový člověk je pak nazýván cosplayer. Vytváření cosplaye nezahrnuje pouze napodobování účesu, líčení a obvyklého oblečení postavy, ale často i chování, zvyků nebo třeba používání oblíbených slov či hlášek dané postavy. (Wikipedie.cz)

Šestidílná dokumentární série pronikající do tajů cosplay. Budeme sledovat nejslavnější cosplay hvězdy a jejich život, který se dělí na komiksová setkání, který se snaží proměnit na postavu na pomezí reality a fantazie. Sledujeme lidi, kteří si každý týden šijí nový kostým, aby ohromili porotce na soutěžích a stali se cosplay legendou.

Série začíná 27. října.

Fandemonium

Šestidílná série původem od producentky Jersey Shore, SallyAnn Salsano, se zaměřuje na mnohokrát podceňovanou kulturu fanoušků a fanynek, o jejich životě v uzavřené komunitě v Los Angeles, kde je nejdůležitější být první v řadě na lístky na nový blockbuster nebo jen na chvíli vidět své hrdiny… kde je neskutečně těžké vyvážit vlastní život se zálibami.

Série startuje na podzim.


Zdroj: Deadline.com

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY