Facebook Twitter E-mail
14. dubna 2013

Once Upon a Time má svůj komiks!

Zlá královna rozšiřuje své království až daleko za televizní obrazovku – do komiksů! Tato hrdinka seriálu Once Upon a Time se stane hlavní postavou v nadcházející komiksové adaptaci tohoto dramatu stanice ABC, která zkoumá královnin vztah k Lovci (Huntsman).

Komiks s názvem Once Upon a Time: Shadow of the Queen publikuje čtvrtého září vydavatelství Marvel Comics. Dějová linka se bude pevně vázat na to, kam se do té doby vyvine děj.

„Chtěli jsme prozkoumat nové dějové území, kam seriál dosud příliš nezavítal,“ říká Emily Shaw, editorka Marvelu. „Lovec je perfektní volba. Fanoušci ho mají rádi, je to velmi příjemná postava, která díky své tajemné minulosti skrývá mnoho možností k překvapení. To stoprocentně platí u jeho vztahu s Reginou, zlou královnou.“

Příběh vymyslel Dan Thomsen, který u seriálu pracuje jako producent. Výtvarnou stránku komiksu mají na starosti Nimit Malavia, Vasilis Lolos, Mike Del Mundo a Mike Henderson.

Děj komiksu Shadow of the Queen je zasazen do pohádkové země Fairly Tale Land a navazuje na události z epizody The Heart is a Lonely Hunter (1×07). Královna Lovce zajala poté, co nechal Sněhurku uniknout, místo aby ji zabil, jak Regina požadovala. "Zlá královna se stále snaží zneškodnit své nepřátele. Budeme svědky klíčových událostí z jeho minulosti. Událostí, které ho utváří jako člověka a rozvíjí novou stránku jeho vztahu ke Zlé královně, říká Shaw.

Regina a Lovec jsou hlavními postavami příběhu, nicméně je jisté, že se jim cesty zkříží také s dalšími známými tvářemi ze seriálu. Jak dokazuje první oficiální obrázek, grafika zůstává věrná své předloze. "Chtěli jsme, aby fanoušci komiks na první pohled poznali. Samozřejmě, že herci jsou v tomto ohledu velmi důležití. Jsou tvářemi seriálu. Snažili jsme se proto zachovat jak vzhled, tak osobnost našich postav, ale zároveň umožnit našim umělcům kreativní svobodu.


Máte rádi komiksy? Zaujalo vás kreslené zpracování tohoto populárního seriálu? Budete mít zájem o přečtení komiksu?

(Zdroj: TV Guide)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 240 týdny
nic moc...
Crazy-Nut*
před 240 týdny
Vypadá to dobře, o tématu nemluvě :) asi zkusím :)
Lucius
před 239 týdny
Ty už neví na čem si ještě nahrabat. Komiksy mě nikdy moc nebraly, takže to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY