Facebook Twitter E-mail
14. dubna 2013

Arrow je tvrdá práce. Herec musí do posilovny!

Už pár týdnů se ví, že seriál Arrow povýšil mezi hlavní postavy Roye Harpera, kterého ztvárňuje herec Colton Haynes. Nyní to vypadá, že se Roy v příští sérii zapojí do významných akčních scén. Nebo možná ne. Každopádně Colton se pro všechny případy hodlá na tuto možnost připravit.

Díky seriálu Teen Wolf (Vlčí mládě) víme, že Colton bez trička nevypadá vůbec špatně. Nicméně herec se nyní bude snažit držet krok s hlavním hrdinou Arrowa, Stephenem Amellem. Aby se ale dostal na jeho úroveň a mohl také natáčet napínavé scény plné akce, bude na sobě muset dost zamakat.

„Musím nabrat dalších dvacet nebo pětadvacet liber (cca 10–12 kg) svaloviny,“ řekl herec. „Mám takový pocit, že je docela velká možnost, že brzy obleču nějaký upnutý oblek.“

Je tedy možné, že se Roy spojí s Arrowem dříve, než se čekalo! V komiksu se z této postavy stane učeň a adoptovaný syn Arrowa, Red Arrow. Tak či tak, Colton má v plánu trénovat, hodně jíst (hlavně steaky) a omezit jógu.

Pro fanoušky se holt musí trpět. „Děláte to pro to umění. Haha, jasně. Půjdu do toho, protože všichni fanoušci chtějí vidět chlapy jako Arrow jedině bez trička!“


Závěrečná otázka je dnes cílená primárně na dámské publikum: Jak se stavíte k Haynesovu rozhodnutí? Uvítáte hercovo nové, ještě více namakané tělo? Nebo si vystačíte pouze se samotným Arrowem? :)

(Zdroj: zap2it.com)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 232 týdny
co na něm všichni vidí? už třetí seriál s ním a všude bych ho i jeho...
allyska
před 232 týdny
já si právě myslela, že SPOILER » speedy bude on, až se s oliverem spojí...
ševča
před 232 týdny
on tak říká té sestře a prý SPOILER » se tak nějak jmenuje i její alter...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY