Facebook Twitter E-mail
16. dubna 2013

Popisy na finálové díly stanice FOX

Návrat Pelanta… závod Ryana Hardyho… svatba CeCe…

Po CBS nyní i televize Fox uveřejnila, co se bude odehrávat ve finále jejích seriálů. Takže pokud jste zvědaví, s chutí do toho, pokud ne, rychle pryč.

PONDĚLÍ, 29. dubna

BONES – “The Secret in the Siege (Tajemství v obležení)”

Když se ďábelský technický génius Christopher Pelant (Andrew Leeds) vrací, aby si hrál s Jeffersonianským týmem při jejich nejnovějším vyšetřování, který objeví sérii vražd spojené s FBI agenty blízkými Boothovi. Jak se vyšetřování prohlubuje, Sweets si uvědomuje, že se mu důkaz zdá povědomý a Brennanová začne zhodnocovat svůj vztah s Boothem poté, kdy vše ukazuje na to, že Booth je potenciální Pelantův cíl.

THE FOLLOWING – “The Final Chapter (Poslední kapitola)”

Ve výbušném finále se Ryan snaží zastavit Joea Carrolla dřív, než jeho plán dosáhne smrtícího závěru.

ČTVRTEK, 9. května

GLEE – “All or Nothing (Všechno nebo nic)”

Členové New Directions cestují na regionálky. Ale konkurence je o to těžší, protože proti nim stojí Hoosierdaddies s hlavním zpěvákem Fridou Romero (Jessica Sanchez). Rachel zjišťuje, zda získala roli ve “Funny Girl” na Broadwayi.

ČTVRTEK, 14. května

NEW GIRL – “Elainin velký den"

Cecin svatební den přiměje Jess a Nicka učinit rozhodnutí o jejich vztahu. Schmidt plánuje s typicky příliš nadšeným Winstonem sabotovat obřad, ačkoliv šokující oznámení bude možná větší, než cokoliv, co on plánuje.
(Hostuje Taylor Swift a Rob Reiner.)

THE MINDY PROJECT – “Take Me With You (Vezmi mě s sebou)”

Mindy se rozhodne jet s Caseym na dobrovolnickou misi na Haiti, a tak jim Danny se svou ex-manželkou Christinou uspořádá párty na rozloučenou, kterou jen tak nezapomenou.

NEDĚLE, 19. května

THE CLEVELAND SHOW – “Crazy Train (Bláznivý vlak)” / “Wheel! Of! Family! (Kolo! Rodiny!)”

Freight Train neočekávaně pozve Clevelanda na nadcházející Lowrider sraz. Ale doktor Fist (Bryan Cranston) odhalí, že Brownovo překvapivé chování by mohlo být výsledkem demence. Poté Freight Train vezme Juniora do místní YMCA, kde ne zrovna atleticky založený teenager, zjistí, že je nadaný na tanec na tyči.

THE SIMPSONS – “The Saga of Carl Carlson (Sága Carla Carlsona)” / “The Man Who Came to be Dinner (Muž, který přišel do jídelny)”

Homer, Moe, Lenny (Harry Shearer) a Carl (Hank Azaria) vyhrají ve springfieldské loterii. Ale když Carl odjede na Iceland – do své domoviny – s veškerou výhrou, kluci nastoupí na severské dobrodružství, aby prachy získali nazpět. Simpsonovi ale nastoupí do špatného dopravního prostředku a dostanou se do “Dizzneelandu” a jsou transportováni skrz galaxii do Kang a Kodosovi domovské planety, kde se obyvatelé pokusí sníst Homera v obřím fondue.

FAMILY GUY – “Road to Vegas (Cesta do Vegas)” / “Žádný Country klub pro staré muže”

Stewie a Brian použijí Stewieho stroj času, aby se dostali do Las Vegas na Bette Midlerův koncert, ale následuje chaos, když porucha stroje způsobí vznik jejich alternativních verzí: “šťastnou” verzi a tu “nešťastnou”. Pak jsou Griffinovi pozváni do prestižního Barringtonova Country klubu a, samozřejmě, jsou z něho vyhozeni.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

amelia.cz
před 235 týdny
Šokující odhalení na Ceceině svatbě, napadají mi jen dvě věci.
Maarti
před 235 týdny
Ach jo, Pelant bude určitě natažen do další řady..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY