Facebook Twitter E-mail
17. dubna 2013

Finále Revolution poběží až v červnu

V důsledku toho, že stanice NBC tento týden zrušila plánované vysílání nové epizody dramatu Revolution, se finále seriálu posouvá až na začátek června.

Stanice se jako jediná z velké pětky rozhodla pro náhlou úpravu svého programového schématu poté, co světem otřásly zprávy o bombových výbuších během bostonského maratonu. NBC vysílala místo nové epizody Revolution zpravodajský speciál, který se tomuto tématu věnoval.

Odsunutá epizoda se na obrazovkách objeví již příští pondělí během klasického časového slotu seriálu, tedy v deset hodin večer. Dále bude seriál pokračovat postupně podle plánu, jen s týdenním odsunem. Původně se finále mělo odvysílat 27. května, takto se ovšem posune na 3. června.

Stanice neměla příliš možností, kam přesunout odloženou epizodu, jelikož je naplánováno, že druhá polovina první řady, která se na obrazovky vrátila v březnu, pojede bez přerušení až do finále. NBC by tak musela buď zdvojit počet epizod v jeden večer, nebo díl přesunout na jiný den. První možnost by však byla složitá kvůli reality show The Voice, které v pondělí běží dvouhodinové díly. Pokud by se epizoda přesunula na jiný den, stanice by riskovala zmatek v programu diváků a výrazné utrpění na sledovanosti kvůli nedostatečně dobrému předskokanovi, jakým The Voice bezesporu je.

Zrušení epizody proběhlo pravděpodobně z toho důvodu, že se v díle The Night the Lights Went Out in Georgia vyskytuje nukleární bomba. Seriál by tak mohl působit necitlivě vůči nedávným událostem.


Všichni jistě dokážeme pochopit, proč NBC sáhla po tomto řešení a epizodu odsunula. Nabourává vám červnové finále plány? Nebo týden rozdíl nic neznamená?

(Zdroj: zap2it)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

adil15
před 235 týdny
To snad ne, to mi hodně nabourává plány. Ten týden mám přijímačky, další týden...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY