Facebook Twitter E-mail
17. dubna 2013

Mladý Da Vinci zaujal. Vrátí se i za rok!

Pouhá jedna odvysílaná epizoda novinky Da Vinci's Demons stačila stanici Starz k tomu, aby do seriálu vložila svou plnou důvěru.

Po silné páteční premiéře byl seriál od tvůrce Davida Goyera obnoven pro druhou sérii. Toto historické fantasy o mládí jednoho z největších světových géniů, Leonardovi Da Vincim (Tom Riley) přilákalo první večer k obrazovkám 1,04 milionu diváků, když seriál přišel na řadu po odvysílání finále Spartaka.

Přes víkend pilotní díl vidělo více než 2,14 milionů diváků, což byl pro Starz nový rekord (více se dočtete v této bleskovce). Stanice již dříve začala přípravy na potenciální druhou sérii, takže se očekává, že produkce začne velmi brzy, možná už příští měsíc. Druhá řada se na obrazovky dostane v roce 2014. Zatím není přesně uvedeno, zda počet epizod zůstane na osmi, nebo se více rozroste.

„Da Vinci's Demons nám dodává akci, dobrodružství a historii unikátním a vysoce zábavným způsobem, který dokáže vytvořit jen někdo jako David S. Goyer,“ řekl prezident stanice Starz, Chris Albrecht.

Sám Goyer k tomu dodal: „Jsem velmi rád, že můžeme pokračovat v dobrodružstvích toho legendárního člověka.“

Seriál je kromě USA a Kanady distribuován po celém světě prostřednictvím BBC. První série spadá pod záštitu Fox International Channels. Společnost seriál uvedla publiku ve sto dvaceti zemích v Jižní Americe, Evropě, Asii i Africe, a to hned po americké premiéře, tedy 12. dubna.


Vysloužil si mladý Da Vinci místo ve vašem watchlistu? Jak se vám líbil první díl? Jste rádi za obnovení? Nebo si naopak myslíte, že stanice k tomuto kroku sáhla zbytečně brzy a možná toho bude litovat?

(Zdroj: Deadline)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jo-die
před 235 týdny
Tak já jsem si z první epizody úplně na zadek nesedla, čekala jsem ještě...
VanThomass
před 235 týdny
jo-die: Jsem na tom podobně ;-) Mně zatím moc nesedl ten herec, co hraje...
ševča
před 234 týdny
no zatím si nejsem jistá, jestli to bude tak dobré, nebo dojdou s tou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY