Facebook Twitter E-mail
18. dubna 2013

Potvrzeno! Osmá série Dextera bude opravdu poslední!

Tak a už je to opravdu oficiální… osmá série seriálu Dexter bude skutečně tou poslední! Určitě. Stoprocentně. „No konečně se k tomu odhodlali,“ si teď řekl určitě každý…

Už dříve se o konci Dextera vyjadřoval Les Moonves, CEO společnosi CBS Corporation, což je matčinná společnost stanice Showtime, jak jsme informovali v tomto článku. Ale až dnes je jisté, že v osmé sérii uvidíme Dextera Morgana naposled.

Tento krok uzavře jeden z nejdéle vysílaných a nejúspěšnějších seriálů stanice Showtime. Ratingy a sledovanost s každou sérií rostly, takže pořád nebylo stoprocentní, jestli se osmou sérií příběh tohoto oblíbeného sériového vraha uzavře. Avšak již zarytí fanoušci volali po konci, jelikož by se seriál měl rozloučit, dokud je ještě tak nějak na vrcholu. A toho se konečně dočkají…

Před pár dny bylo potvrzeno, že se do seriálu vrátí i Yvonne Strahovski v roli Hannah. V minulé řadě Dexterovi učarovala, avšak ke konci to Dexter viděl už jinak. V závěru pak Hannah utekla z vězení. Bude její návrat pro Dextera znamenat ohrožení?

Kromě Yvonne bude v osmé řadě hostovat Bethany Joy Galeotti. Její postava jménem Cassie je popisována jako atraktivní bývalá bankéřka, která hledá klidnější život. Cassie se poprvé objeví ve čtvrté epizodě jako nová Dexterova sousedka. Do role přítele této dívky byl pak obsazen Darri Ingolfsson. Ztvární statožitníka, jenž se zajímá o středověká zařízení. Další postavu, nájemného vraha Javiera Guzmana, si zahraje Nick Gomez. No, a britská herečka Charlotte Rampling byla obsazena do role psychiatričky.

Osmá série Dextera má premiéru 30. června 2013.

A na závěr tu máme ještě první sneak-peek z prvního dílu poslední série. A Debra není po zastřelení Laguerty úplně v pořádku…


Tak co, jste rádi, že Dexter už skončí? Nebo byste brali ještě další sérii? A co říkáte na první sneak-peek, který stanice Showtime vypustila?

(zdroj: InsideTV.ew.com)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Netty
před 233 týdny
Zajímavé,že třeba u seriálu,který je nesmírně protahovaný, jsou lidi...
bill9970
před 226 týdny
Veľmi ma potešila informácia, že v poslednej sérii bude Charlotte...
ragelly
před 213 týdny
Tak už je to skoro tady! Poslední epizoda. Showtime vypustila ofišl...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY