20. 4. 2013

Střípky: Boston hýbe s programem, Grimm putuje na úterý

Střípky: Boston hýbe s programem, Grimm putuje na úterý

Stejně jako loni televize reagovaly odsouváním epizod svých seriálů na události okolo newtownského masakru, letos se po výbuchu v Bostonu odhodlaly ke stejnému kroku. Změny v programech budou tedy následující:

Seriál Vegas se o něco zpozdí. Dnešní epizodu totiž nahradí zprávařský speciál CBS News Special Report: Boston Bombers. Diváci o ni ale nepřijdou, bude se totiž vysílat v sobotu v 8 hodin.

Události kolem seriálu Hannibal jsou ale mnohem drsnější. Na žádost tvůrce seriálu, Bryana Fullera, se totiž nebude vůbec vysílat čtvrtá epizoda s názvem Ceuf. Epizoda s hostující hvězdou Molly Shannon pojednávala o skupině dětí, kterým je vymyt mozek a jsou donuceny zabíjet další děti. NBC si už dříve příliš nepřála tuto epizodu vysílat, vzhledem k její možné spojitosti s loňským newtownským masakrem.

Epizoda tedy kompeltně putuje pryč z programu. Vybrané záběry z ní společně s Fullerovým komentářem mají prý být později dostupné online. Vysílání se tak posune o jeden týden a bude pokračovat rovnou 5. epizodou. Finále sezóny je nově plánováno na 20. června.

O změnách ohledně seriálů Castle a Revolution jsme vás už dříve informovali.

Aby těch přesunů seriálů nebylo málo, ještě přišla zpráva o mystery kriminálce Grimm. NBC tuto show měla stabilně v pátečním slotu, od 30. dubna se s ním ale budou fanoušci setkávat v úterý. Vysílat se totiž bude po vemi dobře sledované realitce The Voice ve 22:00. Důvodem bylo mimo jiné i zrušení reality show Ready for Love, která tak tento slot uvolnila.


Zdroje: Entertainment Weekly, TV.com, Deadline.com

Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
Seraphine313

Seraphine313

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře34zobraz všech 34 příspěvků
Mescalamba

Mescalamba

Poslední přídavek.. Kdyby to co já napsal američan, jak bys to bral? :) Jo jsem zlý a občas navíc asi...
hodně dávno
Hlawoun

Hlawoun

Úplně stejně. Jen by mě to tak nepřekvapilo a nezklamalo. A použiju tvou logiku (se kterou souhlasím):...
hodně dávno
corine

corine

Bývávalo, že se kvůli Olympijským hrám zastavovaly války. Ve starověku. V období moderny a postmoderny se...
hodně dávno
Další články k tématu